Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

    Iesniegt Sludinājumu       Mani Sludinājumi       Meklēšana       Memo RU  
 

 Celtniecība : Būvmateriāli : Siltumizolācija : Dažādi

 Aizvērt sludinājumu  
   Sludinājums  |  Foto  |  Pievienot Memo  |  Izdrukāt  |  Pārsūtīt
Fasāžu renovācija.
Augstvērtīgs fasādes materiāls – krāsots masā.

Izmēri:
Paneļa biezums 9 mm;
Paneļa platums 1220 mm;
Paneļa garums 2440/3050 mm;
Šķiedru cementa paneļi ir augstas kvalitātes ugunsizturīgs un ugunsdrošs materiāls ēku ārējai apdarei, ko izgatavo no izejvielām uz cementa bāzes ar šķiedru piemaisījumu. Šo paneļu veidu visbiežāk izmanto kā apdares materiālu ventilējamo fasāžu sistēmās. Šķiedru cementa paneļi par 80-90% sastāv no cementa, armēšanas šķiedras un minerālpiemaisījumiem . Mūsdienās līdz ar fibru izmanto arī sintētisko šķiedru un speciālu sārmizturīgu stiklšķiedru. Šādas plāksnes nedeg un ir ekoloģiski tīras. Tās ir salizturīgas, nepūst, nebaidās arī no korozijas, UV-starojuma un skābju lietiem. Plāksnes nelaiž cauri mitrumu, izolē skaņu, ir triecienizturīgas. Fasādes paneļi uz cementa bāzes apvieno betona izturīgumu un paneļu daudzfunkcionalitāti.

Šķiedru cementa plāksnes ir izturīgas pret atmosfēras faktoru ietekmi un no tehniskā viedokļa neprasa nekādus aizsargsegumus. Parasti šķiedru cementa plāksnes ir pelēcīgā krāsā, tādēļ tās krāso tīri estētikas nolūkos. Betona virsmu krāsas un krāsošanas metodes visbiežāk ir piemērotas arī šķiedru cementa paneļiem.
Šķiedru cementa plāksnes izmanto gan jauno ēku būvniecībā, gan veco objektu renovācijas darbos. To var izmantot ne tikai sienu, bet arī cokolu apdarē. Paneļus var komplektēt ar speciālajiem montāžas elementiem un aksesuāriem: logu notekām un ailsānēm, ārējo un iekšējo stūru plāksnēm ārējiem u. c. Izvēloties plāksnes, vērā jāņem statiskās un dinamiskās slodzes, kā arī iekšējie spriegumi. Paneļu stiprināšana tiek veikta ar skābjizturīgām naglām vai skrūvēm pie koka vai aluminuja karkasa. Paneļu griešanu parasti veic būvlaukumā.
Fibrocementa paneļi ir sertificēti un atbilst CE prasībām.

Marka:Fibrocements
Izmērs:1220х2440х9


 Foto:
Būvmateriāli Siltumizolācija, Foto
 
Vieta:Jūrmala
 
IzdrukātDatums: 06.09.2013 21:20
Pārsūtīt sludinājumuUnikālo apmeklējumu skaits:

Noteikumi  |  Saikne ar redaktoru  |  Reklāma  |  Sadarbība  |  RSS  |  Sludinājumi © ss sia 2000