Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Айзкраукле и р-он / Айзкраукле / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Īstermiņā izīrē dzīvokli Aizkraukles centrālajā vietā.

Izīrē 3 istabu studio tipa dzīvokli Lāčplēša ielā 6, ceturtajā stāvā.

Dzīvoklī ir virtuve, divas atsevišķas guļamistabas, kopā četras "king size" (90x200 cm) gultas, kas var stāvēt atsevišķi vai kopā.

Tajā pašā laikā ir viss nepieciešamais lieliskai atpūtai -

virtuve, kas aprīkota ar visu, lai pagatavotu jaukas maltītes - mikroviļņu krāsns ar grilla funkciju, plīts, ledusskapis, tējkanna, kafijas automāts, lete ar krēslam;

ātrs Wi-Fi, ērts atpūtas krēsls TV zonā;

moderna vannas istaba ar dušu, vannu, veļas mašīnu, matu fēnu.

Izīrē vismaz uz 1 nedēļu, līdz 4 viesiem, iespējami termiņi pēc vienošanās.
Iekšpagalmā iespēja novietot automašīnu.
Bezmaksas WIFI.
Īres maksa – 270 EUR/nedēļa (6 naktis). Cenā iekļauts PVN, gultas veļa, dvieļi un personīgās higiēnas līdzekļi.

Город, район: Айзкраукле и р-он
Город/волость: Айзкраукле
Улица: Lačplēša 6 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 72 м²
Этаж / этажей: 4/4
Серия: Спец. пр.
Тип дома: Панельно-кирпичный
Цена: 270 €/нед. (3.75 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Айзкраукле и р-он Айзкраукле, цена 270 €/нед., Фото
Телефон: (+371)29-12-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Айзкраукле и р-он

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 22.05.2026 10:42
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении