Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Даугавпилс и р-он / Даугавпилс / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Ludviga nama centrālajā korpusā ir atbrīvojies plašs un saulains divu istabu dzīvoklis. (18. novembra iela 7, Daugavpils).

Platība - 59 kv. m, 2/3 stāvs, ieeja no pagalma puses, logi vērsti uz 18. novembra ielas un Vienības ielas pusi.

Plānojums: izolēta guļamistaba, plaša studio tipa viesu istaba ar virtuves zonu, plaša vannas istaba ar dušu, koridors

Dzīvoklis renovēts saglabājot vēsturiskās nianses - koka dēļu grīdas, koka logi, koka palodzes, koka iekšdurvis. Jauna elektroinstalācija, apkures sistēma, jauns ūdensvads un kanalizācija, renovēti čuguna radiatori. Jaunas ugunsdrošas metāla ieejas durvis. Dzīvoklis ir daļēji mēbelēts un daļēji aprīkots ar tehniku. Var uzstādīt papildus ledusskapi un veļas mašīnu bez īres cenas izmaiņām.

Renovēta ēka, ar renovētu fasādi, kāpņu telpu, labiekārtots pagalms, video novērošanas sistēma, ieeja kāpņu telpā ar kodu, automatizēts siltummezgls.

Komunālie pakalpojumi no EUR 90/mēn - EUR 280/mēn.

Drošības depozīts EUR 350, minimālais termiņš - 6 mēneši

p. s. Esam draudzīgi pret dzīvniekiem.

p. s. s. Maksimālais īrnieku skaits: 2 pieaugušie un 2 bērni

Город, район: Даугавпилс и р-он
Город/волость: Даугавпилс
Улица: 18. novembra iela 7 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 59 м²
Этаж / этажей: 2/3
Серия: Дов. дом
Тип дома: Каменный
Цена: 305 €/мес. (5.17 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Даугавпилс и р-он Даугавпилс, цена 305 €/мес., Фото
Телефон: (+371)29-20-*** Oskars. Показать номер Все объявления с этим телефоном
Телефон: (+371)67-93-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Даугавпилс и р-он

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 18.05.2026 15:22
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении