Закрыть карту
Pārdodu dzīvokli pilnībā renovēts, mēbelēts sīkāk pa talruni
Город, район:
Гулбене и р-он
Город/волость:
Гулбене
Улица:
Bišu 4
[
Карта
]
Комнат:
2
Площадь:
55 м²
Этаж / этажей:
4/5
Серия:
Лит. пр.
Тип дома:
Кирпично-панельный
Кадастровый номер:
50019000346
Удобства:
Лоджия, Парковочное место
Цена:
60 000 € (1 090.91 €/м²)
Фото:
Место:
Гулбене и р-он
Распечатать
Дата: 03.04.2026 20:45
Отослать другу
Уникальных просмотров:
1