Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Елгава и р-он / Елгава / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
SIA “Novators” piedāvā iegādāties mājīgu, gaišu un pilnībā atjaunotu 2-istabu dzīvokli (45 m²) Jelgavas klusajā centrā.
Dzīvoklis atrodas ērtajā 1. stāvā, kas ir īpaši piemērots ģimenēm ar bērniem un senioriem.
Īpašumā veikts kvalitatīvs kapitālais remonts – pilnībā nomainīta elektroinstalācija un santehnika. Papildu komfortam izbūvēti skaņas izolācijas griesti ar dubulto reģipsi (Knauf tehnoloģija), nodrošinot mieru un klusumu ikdienā.
Dzīvoklis tiek pārdots ar daļēju mēbelējumu – iebūvēta virtuve, praktiska garderobes telpa, iebūvēts skapis. Vannas istaba apvienota ar WC un aprīkota ar dušas kabīni. Uzstādīts arī kondicionieris komfortam visos gadalaikos.
Lieliska atrašanās vieta – viss nepieciešamais rokas stiepiena attālumā: parks ar bērnu rotaļu laukumu, veikali, skolas, bērnudārzi, aptiekas un pasta nodaļa. Ērta sabiedriskā transporta satiksme – tuvumā pietura.
Slēdzama kāpņu telpa ar koda atslēgu.
Ideāls variants gan dzīvošanai, gan investīcijai – dzīvoklis ir gatavs tūlītējai dzīvošanai bez papildu ieguldījumiem.
Šādi piedāvājumi Jelgavas centrā parādās reti un tiek ātri rezervēti, tāpēc aicinām neatlikt lēmumu un pieteikt apskati jau tuvākajā laikā.

Город, район: Елгава и р-он
Город/волость: Елгава
Улица: Pulkveža o. Kalpaka 7 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 45 м²
Этаж / этажей: 1/2
Серия: Сталинка
Тип дома: Каменный
Удобства: Парковочное место
Цена: 74 900 € (1 664.44 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 74 900 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 74 900 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 74 900 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 74 900 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 74 900 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 74 900 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 74 900 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 74 900 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 74 900 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 74 900 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 74 900 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 74 900 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 74 900 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 74 900 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 74 900 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 74 900 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 74 900 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 74 900 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 74 900 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 74 900 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 74 900 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 74 900 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 74 900 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 74 900 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 74 900 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 74 900 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 74 900 €, Фото
Телефон: (+371)23-47-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном