Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Елгава и р-он / Елгава / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
No 15.06.(iespējams ātrāk) tiek izīrēts vienistabas dzīvoklis Jelgavā, Atmodas iela 98.Dzīvoklis atrodas pirmajā stāvā, ir nepieciešamās mēbeles(virtuvē veļasmašīna, ledusskapis. Istabā liels, izvelkams dīvāns, skapis). Sanmezgls kopīgs. ir 6 metrus liela iestiklota lodžija. Blakus atrodas asfaltēts ceļš, lielveikali Abrands, Maxima, Rimi. Dzīvoklis tiek izīrēts vienam, maksātspējīgam cilvēkam. Kaimiņi ir klusi, tāpēc īrniekam ir jābūt tadam pašam, lai netraucētu apkārtējos. Slēdzot Īres līgumu, nepieciešams iemaksāt 230 eiro par pirmo mēnesi un 230 eiro Drošības nauda.
Izīrē īpašnieks. Interesentus sīkākai informācijai lūgums zvanīt, vai saziņai izmantot Whatsapp.

Город, район: Елгава и р-он
Город/волость: Елгава
Улица: Atmodas 98 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 36 м²
Этаж / этажей: 1/5
Серия: М. сем.
Тип дома: Панельный
Удобства: Лоджия, Парковочное место
Цена: 230 €/мес. (6.39 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 230 €/мес., Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 230 €/мес., Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 230 €/мес., Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 230 €/мес., Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 230 €/мес., Фото
Телефон: (+371)29-91-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Елгава и р-он

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 14.05.2026 14:53
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении