Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Елгава и р-он / Елгава / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Tiek izīrēts gaišs, plašs un silts dzīvoklis. Divas izolētas istabas, atsevišķa vannasistaba un tualete, plašs koridors ar iebūvētiem skapjiem un balkons.
Lētas izmaksas siltumama, jo radiatori aprīkoti ar alokatoriem. Bez mēbelēm.
Laba un ērta lokācija, jo blakus atrodās skola, bērnudārzs, lielveikali, aptiekas, pietura un pakomāti. Līdz pilsētas centram 5 minūtes ar auto un autobusu, 15-20 minūtes ar kājām.
Ir viena atļauja autostāvvietai pie mājas.
Var uzsākt dzīvošanu ar šodienu. Īres maksa jāapmaksā par pirmo un pēdējo mēnesi un papildus 100€ drošības maksa par komunālajiem.
Dzīvokli izīrē īpašnieks.

Город, район: Елгава и р-он
Город/волость: Елгава
Улица: Meiju ceļš 30 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 517 м²
Этаж / этажей: 2/5
Серия: 103-я
Тип дома: Кирпично-панельный
Удобства: Балкон, Парковочное место
Цена: 270 €/мес. (0.52 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 270 €/мес., Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 270 €/мес., Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 270 €/мес., Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 270 €/мес., Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 270 €/мес., Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 270 €/мес., Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 270 €/мес., Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 270 €/мес., Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 270 €/мес., Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 270 €/мес., Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 270 €/мес., Фото
Место:Елгава и р-он

Распечатать Дата: 04.05.2026 16:53
Отослать другу Уникальных просмотров: 1