Закрыть карту
Pārdodu pilnībā izremontētu divistabu dzīvokli, viss jauns, sīkāks info zvanot
Город, район:
Кулдига и р-он
Город/волость:
Алсунгская вол.
Посёлок:
Alsunga
Улица:
Krasta iela 2 8
[
Карта
]
Комнат:
2
Площадь:
60 м²
Этаж / этажей:
2/2
Серия:
Хрущ.
Тип дома:
Кирпично-панельный
Цена:
20 000 € (333.33 €/м²)
Фото:
Место:
Кулдига и р-он
Распечатать
Дата: 19.03.2026 17:37
Отослать другу
Уникальных просмотров:
1