Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Лиепая и р-он / Лиепая / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Ilgtermiņā izīrēju kārtīgiem, atbildīgiem, pozitīviem cilvēkiem ar vai bez labi audzinātiem mājdzīvniekiem, mājīgu trīsstāvu dzīvokli/kotedžu ar balkonu un privātu, nožogotu un slēgtu, asfaltētu teritoriju, vārti vadāmi ar pulti.
Dzīvoklis mēbelēts un aprīkots ar nepieciešamajām elektro ierīcēm: ledusskapis, veļas automāts, mikroviļņu krāsns, indukcijas plīts, u. c.
Apkure ar malku vai briketēm kamīnā un, pēc vēlēšanās, siltās elektriskās grīdas pirmajā stāvā. Karstais ūdens no boilera.
Ērta piebraukšana pie pašām ieejas durvīm.
Pirmajā stāvā novietne/garāža mocītim vai velosipēdiem, koridors, vannas istaba un tualete.
Otrajā stāvā studio tipa virtuve un viesistaba.
Trešajā stāvā guļamistaba un lodžija.
Zvaniet, izstāstīšu.
Nāciet, parādīšu.

Город, район: Лиепая и р-он
Город/волость: Лиепая
Улица: Dzērves 1b [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 80 м²
Этаж / этажей: 1/3
Серия: Спец. пр.
Тип дома: Кирпичный
Удобства: Балкон, Парковочное место
Цена: 375 €/мес. (4.69 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 375 €/мес., Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 375 €/мес., Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 375 €/мес., Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 375 €/мес., Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 375 €/мес., Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 375 €/мес., Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 375 €/мес., Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 375 €/мес., Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 375 €/мес., Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 375 €/мес., Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 375 €/мес., Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 375 €/мес., Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 375 €/мес., Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 375 €/мес., Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 375 €/мес., Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 375 €/мес., Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 375 €/мес., Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 375 €/мес., Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 375 €/мес., Фото
Телефон: (+371)29-12-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Лиепая и р-он

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 13.05.2026 08:00
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении