Закрыть карту
Tiek pārdots mazs, saulains dzīvoklis netālu no centra, kluss rajons, atsevišķa ieeja uz dzīvokli, ar iesāktu remontu, šķūnis arī ir, sīkāk pa tel.
Город, район:
Лиепая и р-он
Город/волость:
Лиепая
Улица:
Dārza iela 55 10
[
Карта
]
Комнат:
1
Площадь:
28 м²
Этаж / этажей:
2/2
Серия:
103-я
Тип дома:
Деревянный
Удобства:
Парковочное место
Цена:
20 000 € (714.29 €/м²)
Фото:
Телефон:
(+371)
22-05-***
Показать номер
Все объявления с этим телефоном
Телефон:
(+371)
26-69-***
Распечатать
Дата: 13.05.2026 18:24
Отослать другу
Уникальных просмотров:
1
Напомнить
Сообщить о нарушении