Закрыть карту
Pārdod vienistabas dzivokli ar malkas apkuri pagasta centrā.
Veikals, doktorāts, aptieka 0, 5km. Zvanit uz otro numuru.
Город, район:
Лимбажи и р-он
Город/волость:
Вилькенская вол.
Посёлок:
Viļķene
Улица:
Briežu gatve 9
[
Карта
]
Комнат:
1
Площадь:
36 м²
Этаж / этажей:
3/2
Серия:
Хрущ.
Тип дома:
Кирпичный
Цена:
12 000 € (333.33 €/м²)
Фото:
Телефон:
(+371)
26-28-***
Показать номер
Все объявления с этим телефоном
Телефон:
(+371)
29-15-***
Распечатать
Дата: 13.05.2026 16:47
Отослать другу
Уникальных просмотров:
1
Напомнить
Сообщить о нарушении