Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Огре и р-он / Огре / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Ar jūnija vidu ilgtermiņa īrei tiks pieejams pilnībā aprīkots trīs īstabu dzīvoklis ar visām mēbelēm vienā no ērtākājiem projiektiem Ogrē.

Plānojums un aprīkojums:
- Dzīvoklis atrodas 4 stāvā no 5
- Plaša viesistaba ir apvienota ar funkcionālu virtuvi (elektriskā plīts, ledusskapis, cepškrāsns, mikroviļņu krāsns, trauku mazg. mašina, izūcējs)
- Guļaimistaba ar lielu 180 200 gultu
- Bērnu/pusaudžu istaba
- Sanmēzgls aprīkots ar visu nepieciešamo ieskaitot veļas mazg. mašīnu ar žāvēšanas funkciju
- Riteņu / kāmaņu glabāšanai ir pieejamas slēgtās koplietošanas telpās.

Infrastruktūtra – dažu soļu attālumā:
- Autostāvvieta pie mājas ar atļauju
- Skolas, bērbudāzri, bērnu rotaļu laukumi
- Ledus hale, sporta arena, sporta stadioni, sporta skola, basketbolu skolu un t. t.
- Moderna bibliotēka, mākslas skola, mūzikas skola
- Slimnīca, poliklīnika, aptiekas
- Dabas parks “Zilie kalni”, meža ezers, upe ar prominādi
- Pārtikas veikali

Komunālie maksājumi vasarā 200 EUR, ziemā līdz 380 EUR.
Līgums tiek slēgts vismaz uz 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt. Slēdzot līgumu pirmā mēneša īres maksa pluss drošības nauda 650 EUR.
Ja ir radušies kādi jautājumi, droši zvaniet. Kā arī zvaniet, lai vienotos par Jums ērtāko dzīvokļa apskates laiku.

Город, район: Огре и р-он
Город/волость: Огре
Улица: Mednieku 19 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 83 м²
Этаж / этажей: 4/5
Серия: Спец. пр.
Тип дома: Панельно-кирпичный
Цена: 650 €/мес. (7.83 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 650 €/мес., Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 650 €/мес., Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 650 €/мес., Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 650 €/мес., Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 650 €/мес., Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 650 €/мес., Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 650 €/мес., Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 650 €/мес., Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 650 €/мес., Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 650 €/мес., Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 650 €/мес., Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 650 €/мес., Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 650 €/мес., Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 650 €/мес., Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 650 €/мес., Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 650 €/мес., Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 650 €/мес., Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 650 €/мес., Фото
Место:Огре и р-он

Распечатать Дата: 05.05.2026 16:36
Отослать другу Уникальных просмотров: 1