Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Резекне и р-он / Резекне / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Pārdod tikko izremontētu 1.5 istabu dzīvokli ar lodžiju klusā un sakoptā vietā.
Dzīvoklis ir gaišs, mājīgs un pilnībā gatavs dzīvošanai bez papildu ieguldījumiem. Cenā iekļautas visas bildēs redzamās mēbeles, sadzīves tehnika un santehnika – ievācies un dzīvo uzreiz.
Priekšrocības:
Tikko veikts kvalitatīvs remonts;
Moderns interjers pelēkos toņos;
Ērts un pārdomāts plānojums;
Lodžija;
Kāpņutelpā pieejama kopējā lodžija uz 3 dzīvokļiem;
Klusa un mierīga atrašanās vieta;
Plašs stāvlaukums pie mājas ar vietu vairākiem auto;
Sakopta kāpņu telpa un labi kaimiņi.
Lieliska izvēle gan sev, gan investīcijai izīrēšanai.
Sīkāka informācija privāti vai pa tālruni. Apskate iespējama iepriekš vienojoties.

Город, район: Резекне и р-он
Город/волость: Резекне
Улица: Maskavas 32 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 39 м²
Этаж / этажей: 5/5
Серия: 103-я
Тип дома: Кирпично-панельный
Удобства: Лоджия, Парковочное место
Цена: 32 000 € (820.51 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Резекне и р-он Резекне, цена 32 000 €, Фото
Квартиры,  Резекне и р-он Резекне, цена 32 000 €, Фото
Квартиры,  Резекне и р-он Резекне, цена 32 000 €, Фото
Квартиры,  Резекне и р-он Резекне, цена 32 000 €, Фото
Квартиры,  Резекне и р-он Резекне, цена 32 000 €, Фото
Квартиры,  Резекне и р-он Резекне, цена 32 000 €, Фото
Квартиры,  Резекне и р-он Резекне, цена 32 000 €, Фото
Квартиры,  Резекне и р-он Резекне, цена 32 000 €, Фото
Квартиры,  Резекне и р-он Резекне, цена 32 000 €, Фото
Квартиры,  Резекне и р-он Резекне, цена 32 000 €, Фото
Квартиры,  Резекне и р-он Резекне, цена 32 000 €, Фото
Квартиры,  Резекне и р-он Резекне, цена 32 000 €, Фото
Квартиры,  Резекне и р-он Резекне, цена 32 000 €, Фото
Квартиры,  Резекне и р-он Резекне, цена 32 000 €, Фото
Квартиры,  Резекне и р-он Резекне, цена 32 000 €, Фото
Квартиры,  Резекне и р-он Резекне, цена 32 000 €, Фото
Квартиры,  Резекне и р-он Резекне, цена 32 000 €, Фото
Телефон: (+371)26-00-*** Jānis. Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Резекне и р-он

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 13.05.2026 22:08
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении