Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рижский район / Бабитская вол. / Пиньки / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Īrei tiek piedāvāts saulains un moderns dzīvoklis ciematā Saliena. Tas atrodas trīsstāvu ēkas pirmajā stāvā ar plašu terasi, kas dod kaut nedaudz privātmājas sajūtu. Ēka ir nodota ekspluatācijā 2022. gadā. Dzīvoklis ir daļēji mēbelēts un aprīkots ar kvalitatīvu Bosch un Whirpool sadzīves tehniku (indukcijas plīts virsma, cepeškrāsns, trauku mazgājamā mašīna, ledusskapis). Vannas istaba ir aprīkota ar silto grīdu un novietota veļasmašīna. Īres maksā ir iekļauta stāvvieta vienai mašīnai, kas atrodas pie mājas.

Īres maksa 720€/mēn. + komunālie+ drošības nauda 2 mēnešu apmērā.

Izīrējot šo dzīvokli, Jūs saņemsiet piekļuvi visām privātajām Salienas atpūtas zonām – Dārza Parks ar strūklaku, Mežaparks, BBQ Parks, bērnu rotaļu laukumi, āra trenažieru zāle, futbola un basketbola laukumi. Ieeja tajos tikai ar speciālu Salienas karti.

Saliena atrodas 20 min braucienā līdz Rīgas centram (kursē divi autobusu maršruti), 10 minūšu braucienā līdz lidostai un 5 minūšu braucienā līdz Jūrmalai.

Salienā atrodas virkne infrastruktūrai svarīgu objektu, piemēram, 3 starptautiskās skolas, Inbox ledus halle, sporta komplekss ar diviem baseiniem, Jurmala Golf Club & Hotel, Via Jurmala Outlet Village un citas iespējas.

Город, район: Рижский р-он
Город/волость: Бабитская вол.
Посёлок: Piņķi
Улица: Saulkrastu iela 4 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 58 м²
Этаж / этажей: 1/3
Серия: Нов.
Тип дома: Деревянный
Удобства: Терраса, Парковочное место
Цена: 720 €/мес. (12.41 €/м²)
Фото:
Рижский район,  Бабитская вол. Пиньки, цена 720 €/мес., Фото
Телефон: (+371)25-47-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рижский р-он

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 19.05.2026 14:52
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении