Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рижский район / Малпилская вол. / Малпилс / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Tiek pārdots 3 istabu dzīvoklis Mālpilī ar kopējo platību 69 m² un plašu pagrabu. Dzīvoklim ir funkcionāls plānojums - visas istabas izolētas. Īpašums ir silts un labi uzturēts.
Dzīvoklis atrodas mierīgā apkārtnē ar sakārtotu vidi un draudzīgiem kaimiņiem. Tuvumā pieejama visa ikdienai nepieciešamā infrastruktūra – bērnudārzs, Mālpils vidusskola, veikali un sabiedriskais transports. Netālu atrodas peldvieta un wakeparks aktīvās atpūtas cienītājiem.
Dzīvoklis pieejams uzreiz pēc iegādes.
Par mēbelēm iespējams vienoties atsevišķi – nepieciešamības gadījumā tās var tikt izvāktas.
Detalizētākai informācijai lūdzu sazināties, izmantojot sludinājumā norādīto kontaktinformāciju.

Город, район: Рижский р-он
Город/волость: Малпилская вол.
Посёлок: Mālpils
Улица: Krasta iela 1 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 69 м²
Этаж / этажей: 1/2
Серия: Спец. пр.
Тип дома: Кирпично-панельный
Удобства: Лоджия
Цена: 59 700 € (865.22 €/м²)

Фото:
Рижский район,  Малпилская вол. Малпилс, цена 59 700 €, Фото
Телефон: (+371)29-16-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рижский р-он

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 18.05.2026 21:00
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении