Закрыть карту
Pārdod vienistabas dzīvokli ar sanmezglu. Nepeiciešams kosmētiskais remonts. Māju apsaimnieko 'Tilderu nami'.
Город, район:
Рижский р-он
Город/волость:
Саласпилс
Улица:
Miera 16k7
[
Карта
]
Комнат:
1
Площадь:
18 м²
Этаж / этажей:
4/5
Серия:
М. сем.
Тип дома:
Кирпично-панельный
Цена:
18 000 € (1 000 €/м²)
Фото:
Телефон:
(+371)
29-64-***
Распечатать
Дата: 19.05.2026 12:08
Отослать другу
Уникальных просмотров:
1
Напомнить
Сообщить о нарушении