Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рижский район / Сигулда / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Tiek izīrēts jauns, gaišs un saulains dzīvoklis Siguldā – lieliska izvēle mierīgai un ērtai dzīvošanai.
Dzīvoklim ir pārdomāts un funkcionāls plānojums, kas nodrošina komfortu ikdienā gan vienam cilvēkam, gan pārim.

Dzīvoklis ir pilnībā aprīkots ar visu nepieciešamo ērtai dzīvei:
virtuves iekārta un sadzīves tehnika;
trauku mazgājamā mašīna;
veļas mazgājamā mašīna;
veļas žāvētājs;

Dzīvoklis ir ļoti gaišs, silts un mājīgs, ar patīkamu atmosfēru un kvalitatīvu aprīkojumu.

Pieejams īrei no š. g. 1. jūnija.

Drošības depozīts – 380 EUR (apmērā).

Meklējam kārtīgus, atbildīgus un ilgtermiņa īrniekus, kuri novērtēs tīru, sakoptu un kvalitatīvu dzīves vidi.

Город, район: Рижский р-он
Город/волость: Сигулда
Улица: Strēlnieku iela 86a [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 35 м²
Этаж / этажей: 1/3
Серия: Нов.
Тип дома: Кирпично-панельный
Удобства: Парковочное место
Цена: 380 €/мес. (10.86 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Рижский район Сигулда, цена 380 €/мес., Фото
Квартиры,  Рижский район Сигулда, цена 380 €/мес., Фото
Квартиры,  Рижский район Сигулда, цена 380 €/мес., Фото
Квартиры,  Рижский район Сигулда, цена 380 €/мес., Фото
Квартиры,  Рижский район Сигулда, цена 380 €/мес., Фото
Квартиры,  Рижский район Сигулда, цена 380 €/мес., Фото
Телефон: (+371)26-16-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рижский р-он

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 18.05.2026 15:01
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении