Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / Центр / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Īpašnieks pārdod skaistu, tikko pilnībā izremontētu vienistabas dzīvokli renovētā ēkā Rīgas centrā– Krāsotāju ielā 28

Gaišs un funkcionāls 31 m² dzīvoklis, ēkas 6. stāvā (bez lifta), pagalma ēkā, kas nodrošina vairāk privātuma, mazāk ielas trokšņu un mierīgāku dzīves vidi pašā pilsētas centrā.

Dzīvoklis ir gatavs dzīvošanai bez papildu ieguldījumiem. Visa sadzīves tehnika un mēbeles ir jaunas un nelietotas.
Par ēku un priekšrocībām:

- Pilnībā renovēta ēka 2015. gadā - jumts, visas komunikācija, kāpņutelpas, konstruktīvie elementi
- Ēku apsaimnieko dzīvokļu īpašnieku biedrība - ir iespēja iestāties biedrībā un aktīvi piedalīties ēkas attīstībā
- Videonovērošana
- Automātiskie pagalma vārti
- Slēgta, sakopta un labiekārtota teritorija
- Centralizēta ventilācijas sistēma
- Apkure no kopējā gāzes katla (zemas apkures izmaksas)
- Apkure, ūdens, elektrība pēc individuāliem attālināti nolasāmiem skaitītājiem

Par atsevišķu samaksu iespējams iegādāties autostāvvietu slēgtā pagalma teritorijā un noliktavas telpas.

Lieliska atrašanās vieta Rīgas centrā ar ērtu piekļuvi sabiedriskajam transportam, veikaliem, kafejnīcām un citai ikdienā nepieciešamajai infrastruktūrai.

. Starpniekus lūdzu netraucēt .

Город: Рига
Район: центр
Улица: Красотаю 28a [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 31 м²
Этаж / этажей: 6/6
Серия: Дов. дом
Тип дома: Кирпичный
Цена: 89 000 € (2 870.97 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Рига Центр, цена 89 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 89 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 89 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 89 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 89 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 89 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 89 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 89 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 89 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 89 000 €, Фото
Телефон: (+371)28-30-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рига

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 13.05.2026 09:32
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении