Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / Центр / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Dzīvoklis projektā Renaissance - mūsdienīgs četristabu mājoklis ar divām plašām un saulainām terasēm no kurām paveras skati dienvidu un rietumu virzienā. Lieliska izvēle tiem, kuri meklē komfortu, kvalitāti un pilsētas dzīves dinamiku vienuviet.

Pamatinformācija:
- Projekts: Renaissance
- Dzīvoklis: 4 istabu
- Terases: 2 plašas, ar skatu uz dienvidiem un rietumiem
- Piemērots: komfortablai un mūsdienīgai pilsētas dzīvei

Tehniskie risinājumi:
- Apdare: pilna, augstas kvalitātes
- Griestu augstums: 3, 02 m
- Apkure: individuāls katls un skaitītājs katram dzīvoklim
- Radiatori: JAGA iebūvēti grīdas konvektori
- Logi: SCHÜCO alumīnija sistēmas ar divkameru stikla paketēm
- Ieejas durvis: koka ugunsdrošās (EI30) ar HPL laminējumu
- Starpistabu durvis: koka, ar slēptām eņģēm

Kondicionēšana: ir
Ventilācija: ar rekuperācijas sistēmu

Plānojums:
- Ieejas halle
- Viesistaba apvienota ar virtuves zonu
- 1 galvenā guļamistaba ar garderobi
- 2 atsevišķas guļamistabas
- 3 sanitārie mezgli
- Palīgtelpa
- 2 plašas terases

Papildus informācija:
- Apsaimniekošana: 0, 80 EUR/m² + PVN
- Banku vērtējums: sagatavots (Newsec)
- Autostāvvieta: iespējams iegādāties pagalmā (30 000 EUR)
- Noliktava: iespējams iegādāties (10 000 EUR)
- Cena: ar 21% iekļautu PVN

Šī ir lieliska iespēja iegādāties jaunu dzīvokli šajā mūsdienīgajā projektā, zvaniet un vienosimies par apskates laiku.

Apartment in the Renaissance project a modern four-room home with two spacious and sunny terraces offering views towards the south and west. An excellent choice for those seeking comfort, quality, and the dynamic rhythm of city living in one place.

Basic Information:
- Project: Renaissance
- Apartment: 4-room
- Terraces: 2 spacious terraces with southern and western views
- Suitable for: comfortable and modern urban living

Technical Features:
- Finishing: full, high-quality interior finish
- Ceiling height: 3.02 m
- Heating: individual boiler and meter for each apartment
- Radiators: JAGA built-in floor convectors
- Windows: SCHÜCO aluminum systems with double-glazed units
- Entrance doors: wooden fire-resistant doors (EI30) with HPL laminate finish
- Interior doors: wooden doors with concealed hinges
- Air Conditioning: available
- Ventilation: heat recovery ventilation system

Layout:
- Entrance hall
- Living room combined with kitchen area
- 1 master bedroom with walk-in wardrobe
- 2 separate bedrooms
- 3 bathrooms
- Utility room
- 2 spacious terraces

Additional Information:
- Maintenance fee: EUR 0.80/m² + VAT
- Bank valuation: prepared (Newsec)
- Parking: available for purchase in the courtyard (EUR 30, 000)
- Storage room: available for purchase (EUR 10, 000)
- Price: includes 21% VAT

This is an excellent opportunity to purchase a new apartment in this modern development. Call us to arrange a viewing time.

Город: Рига
Район: центр
Улица: Весетас 6 [Карта]
Комнат: 4
Площадь: 185 м²
Этаж / этажей: 2/7/лифт
Серия: Нов.
Тип дома: Каменный
Удобства: Балкон, Лоджия, Терраса, Парковочное место
Цена: 735 000 € (3 972.97 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Рига Центр, цена 735 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 735 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 735 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 735 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 735 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 735 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 735 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 735 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 735 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 735 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 735 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 735 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 735 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 735 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 735 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 735 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 735 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 735 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 735 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 735 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 735 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 735 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 735 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 735 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 735 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 735 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 735 000 €, Фото
Телефон: (+371)28-67-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
Телефон: (+371)22-00-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
WWW:посмотреть
Место:Рига

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 14.05.2026 21:21
Отослать другу Уникальных просмотров: 1