Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / Центр / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Dzīvokļa īpašniece izīrē gaišu un mājīgu 2, 5-istabu dzīvokli Firsa Sadovņikova ielā 21.

Dzīvokļa platība – 55 m². Ērts un pārdomāts plānojums – plaša viesistaba apvienota ar virtuvi, atsevišķa guļamistaba, kā arī papildus nodalīta telpa, kas piemērota bērnistabai, garderobei vai mājas kabinetam. Dzīvoklim ir iestiklota lodžija un daudz vietas mantu glabāšanai.

Dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts un aprīkots ar visu nepieciešamo komfortablai dzīvošanai:
- iebūvēta virtuve ar sadzīves tehniku,
- cepeškrāsns un plīts,
- ledusskapis,
- trauku mazgājamā mašīna,
- veļasmašīna,
- ietilpīgi skapji,
- darba zona.

Dzīvoklis ir ļoti gaišs un silts. Logi nodrošina daudz dabīgās gaismas. Kārtīga un klusa māja.

Lieliska atrašanās vieta – netālu Vecrīga un pilsētas centrs. Apkārtnē pieejami veikali, bērnudārzs, sabiedriskais transports, kafejnīcas un visa ikdienai nepieciešamā infrastruktūra. Ērta satiksme ar citiem Rīgas rajoniem.

Komunālie maksājumi:
- vasarā ap 180 EUR,
- ziemā līdz 280 EUR.

Īres maksa – 600 EUR/mēn.
Drošības depozīts – 2 mēnešu īres maksa.

Ilgtermiņa īre.

Город: Рига
Район: центр
Улица: Садовникова 21 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 55 м²
Этаж / этажей: 4/6
Серия: Спец. пр.
Тип дома: Кирпично-панельный
Удобства: Лоджия
Цена: 600 €/мес. (10.91 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Рига Центр, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 600 €/мес., Фото
Телефон: (+371)29-17-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
Телефон: (+371)26-39-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рига

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 21.05.2026 14:07
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении