Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / Центр / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Izīrē mājīgu 2-istabu dzīvokli renovētā ļoti skaistā iekšpagalma namā Kr. Valdemāra ielā 23 k2.

Dzīvoklī ir plaša studijas tipa viesistaba, kas apvienota ar virtuves zonu, atsevišķa guļamistaba, vannas istaba ar dušu. Lielisku atmosfēru rada gaumīgs interjers, krāsotas koka grīdas un augstie griesti. Dzīvoklis atrodas paaugstinātajā 1.stāvā, logi vērsti uz koptu iekšpagalmu. Gada siltajos periodos iespēja baudīt atpūtu uz balkona, omulīgi to iekārtojot.

Dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts, t. sk. ar iebūvētu virtuves iekārtu, izvelkamu dīvānu un ēdamgaldu ar krēsliem viesistabā, divguļamu gultu, ietipīgu skapi un citām fotogrāfijās redzamajām mēbelēm un interjera priekšmetiem. Dzīvoklis ir aprīkots ar sadzīves tehniku (liels ledusskapis, indukcijas plīts virsma, tvaiku nosūcējs, veļas mašīna).

Apkure dzīvoklī regulējama. Visi komunālie maksājumi veicami pēc faktiskā patēriņa, jo gan ūdenim, gan apkurei, gan elektrībai ir uzstādīti individuāli skaitītāji. Ļoti saprātīgi komunālo pakalpojumu maksājumi.

Minimālais īres termiņš - 1 gads. Īres līguma noslēgšanas brīdī ir jāveic īres maksa par pirmo īres mēnesi un drošības depozīts viena mēneša īres maksas apmērā.

-----

For Rent cozy 2-room apartment in a beautifully renovated courtyard building on Kr. Valdemāra Street 23 k2.

The apartment has a spacious studio-type living room combined with a kitchen area, a separate bedroom, and a bathroom with a shower. The tasteful interior, painted wooden floors and high ceilings create a great atmosphere. The apartment is located on the elevated first floor, with windows facing a well-maintained courtyard. During the warm periods of the year, it is possible to enjoy relaxation on the balcony, by comfortably furnishing it.

The apartment is fully furnished, including a built-in kitchen, pull-out sofa and dining table with chairs in the living room, double bed, spacious wardrobe, and other furniture and interior items shown in the photos. The apartment is equipped with household appliances (large refrigerator, a combined induction and electric hob, extractor hood, new washing machine).

The heating in the apartment is adjustable. Since individual meters are installed for water, heating and electricity, all utility payments in the apartment are made on the basis of actual consumption. Very reasonable utility bills.

Minimum rental term 1 year. Upon signing the rental agreement, the rent for the first month and a security deposit equal to one months rent must be paid.

Город: Рига
Район: центр
Улица: Валдемара 23 k-2 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 57 м²
Этаж / этажей: 1/5
Серия: Дов. дом
Тип дома: Каменный
Удобства: Балкон
Цена: 800 €/мес. (14.04 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Рига Центр, цена 800 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 800 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 800 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 800 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 800 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 800 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 800 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 800 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 800 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 800 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 800 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 800 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 800 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 800 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 800 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 800 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 800 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 800 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 800 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 800 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 800 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 800 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 800 €/мес., Фото
Телефон: (+371)29-68-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
WWW:посмотреть
Место:Рига

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 13.05.2026 19:29
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении