Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / Чиекуркалнс / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Pārdod 1-istabas dzīvokli Čiekurkalnā.

Piedāvājam iegādāties plašu vienistabas dzīvokli mazģimeņu projektā. Īpašums piemērots gan tūlītējai dzīvošanai, gan izīrēšanai kā investīciju objekts.

Tuvumā atrodas - medicīnas iestādes, veikali "Maxima", "Rimi", "Lidl", degvielas uzpildes stacija, sabiedriskais transports - 11. tramvajs, autobusi.

Informācija par īpašumu:

Veikta stāvvadu un elektroinstalācijas nomaiņa;

Zeme īpašumā, bez parādiem un apgrūtinājumiem;

Daļēji mēbelēts, iespējams uzsākt dzīvošanu uzreiz.

Apsaimnieko Biedrība "Ruso24", komunālie maksājumi ziemā līdz 130 EUR, vasarā ap 34 EUR;

Ieeja aprīkota ar kodu/čipu, darbojas video novērošana;
Autostāvvieta pagalmā (tikai ar atļaujām); vai ārpus pagalma ceļa malās.
Dzīvokļa plānojums ir pielāgojams interjera izmaiņām.
Sīkāka informācija un apskates laiki, sazinoties pa norādīto tālruni.

Город: Рига
Район: Чиекуркалнс
Улица: Русова 24 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 43 м²
Этаж / этажей: 1/5
Серия: М. сем.
Тип дома: Панельный
Кадастровый номер: 01009251416
Удобства: Лоджия, Парковочное место
Цена: 38 000 € (883.72 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Рига Чиекуркалнс, цена 38 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Чиекуркалнс, цена 38 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Чиекуркалнс, цена 38 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Чиекуркалнс, цена 38 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Чиекуркалнс, цена 38 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Чиекуркалнс, цена 38 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Чиекуркалнс, цена 38 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Чиекуркалнс, цена 38 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Чиекуркалнс, цена 38 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Чиекуркалнс, цена 38 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Чиекуркалнс, цена 38 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Чиекуркалнс, цена 38 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Чиекуркалнс, цена 38 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Чиекуркалнс, цена 38 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Чиекуркалнс, цена 38 000 €, Фото
Телефон: (+371)26-11-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рига

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 13.05.2026 20:26
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении