Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / Дзегужкалнс (Дзирциемс) / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
A large and bright apartment is available for rent in Dzirciems, one of Riga's greenest neighborhoods.

The property is located in a modern building within a secure, gated, and beautifully landscaped area.

A grand, sun-filled living room featuring a cozy fireplace and access to a spectacular 100m² terrace, a welcoming entrance hall, a fully equipped kitchen with a dining area, 4 bedrooms, and 2 bathrooms.

Outdoor Space: In addition to the terrace, there are 2 private balconies.

Parking: The price includes 2 comfortable underground parking spaces.

The apartment is partly furnished and located on the 3rd floor (no elevator).

It is a cozy and bright home, perfect for those seeking a peaceful stay in Riga.

More photos available on the website below.

Izīrē ekskluzīvu un plašu 5 istabu dzīvoklis Dzirciemā ar 100m2 lielu terasi
Dzīvoklis ir plašs, saulains un mājīgs vienā no Rīgas zaļākajiem rajoniem – Dzirciemā.
Dzīvoklis atrodas mūsdienīgā jaunbūvē ar labiekārtotu, slēgtu un drošu teritoriju.

Plaša halle, pilnībā aprīkota virtuve, kas savienota ar gaišu viesistabu ar kamīnu un izeju uz terasi, četras izolētas guļamistabas un divas vannas istabas.

Papildus terasei ir divi balkoni, kas vērsti uz dažādām debess pusēm, nodrošinot saules gaismu visas dienas garumā.

Dzīvoklis atrodas 3. stāvā (bez lifta).

Cenā iekļautas divas ērtas vietas pazemes autostāvvietā. Mājoklis ir daļēji mēbelēts; nepieciešamības gadījumā mēbeļu sastāvu iespējams pielāgot īrnieka vēlmēm.
Papildus apsaimniekošanas maksa un komunālie maksājumi. Apkure ir uz skaitītājiem.

Vairāk bildes norādītajā vietnē zemāk.

Город: Рига
Район: Дзегужкалнс
Улица: Пурва 4 [Карта]
Комнат: 5
Площадь: 134 м²
Этаж / этажей: 3/3
Серия: Нов.
Тип дома: Панельный
Цена: 2 200 €/мес. (16.42 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Рига Дзегужкалнс (Дзирциемс), цена 2 200 €/мес., Фото