Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / Кливерсала / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Izīrē studijas tipa nelielu dzīvokli blakus Uzvaras parkam. Dzīvoklis atrodas pirmskara ēkā, kurai ir savs šarms, bet vairs ne tik perfektā stāvoklī.

Dzīvoklis ir mēbelēts – ir santehnika, aprīkota virtuve. Apkuri nodoršina: gaiss-gaiss siltumsūknis.

Dzīvoklim ir arī savs priekšgaitenis, kuru var izmantot velo novietošana. Pieejams arī pagalms automašīnas novietošanai. Lieliska atrašanās vieta – pietura turpat pie mājas. Pastaigas attālumā ērti sasniedzams Uzvaras parks, Gaismas pils- bibliotēka, Āgenskalna tirgus, kā arī ērta nokļūšana līdz centram.

Pirmo iemaksu sastāda maksa par pirmo mēnesi un drošības nauda, kopā- divu mēnešu īres maksas apmērā.
Īre 220 eur/mēnesī + komunālie maksājumi. Apsaimniekošana 45 eur. Elektrība atkarībā no patērētā: vasarā ~35eur, ziemā ~120 eur

Город: Рига
Район: Кливерсала
Улица: Узварас бульв. 6 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 23 м²
Этаж / этажей: 1/2
Серия: Дов. дом
Тип дома: Деревянный
Удобства: Парковочное место
Цена: 220 €/мес. (9.57 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Рига Кливерсала, цена 220 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Кливерсала, цена 220 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Кливерсала, цена 220 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Кливерсала, цена 220 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Кливерсала, цена 220 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Кливерсала, цена 220 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Кливерсала, цена 220 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Кливерсала, цена 220 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Кливерсала, цена 220 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Кливерсала, цена 220 €/мес., Фото
Телефон: (+371)25-54-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
Телефон: (+371)22-48-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рига

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 18.05.2026 12:48
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении