Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / р-он ул. Латгалес / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Rīga Firsa Sadovnikova 31

Kompakti 2-isatabu dzīvokļi ilgtermiņa īrei.
Dzīvokļis ir pilnībā sagatavoti dzīvošanai ar visu aprīkojumu, matrocis ir jauns. Leduspapis arī būs jauns.

Ēkai ir piešķirta augsta energoefektivitātes A/A+ klase, kas nodrošina zemus komunālos maksājumus. Ēkai ir seši stāvi, pieejami dzīvokļi arī ar balkoniem.

Atrašanās vieta
Dzīvojamais komplekss atrodas netālu no pilsētas centra, klusā pilsētas rajonā. Blakus ir vairāki parki, jauns rotaļu laukums, skeitparks, veselības centrs, veikali. Labi attīstīta infrastruktūra un transporta savienojumi. Pilsētas centrs ir 10 minūšu gājiena attālumā, Vecrīga – 20 minūtes, savukārt autobusu galapunts Abrenes ielā tikai 5 minūšu gājiena attālumā.

Autostāvvieta.
Par atsevišķu samaksu ir pieejama pazemes autostāvvieta automašīnām un motocikliem.

Город: Рига
Район: р-он ул. Латгалес
Улица: Садовникова 31 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 34.90 м²
Этаж / этажей: 1/6
Серия: Нов.
Тип дома: Панельно-кирпичный
Цена: 401 €/мес. (11.49 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Рига р-он ул. Латгалес, цена 401 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига р-он ул. Латгалес, цена 401 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига р-он ул. Латгалес, цена 401 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига р-он ул. Латгалес, цена 401 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига р-он ул. Латгалес, цена 401 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига р-он ул. Латгалес, цена 401 €/мес., Фото
Телефон: (+371)28-44-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рига

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 18.05.2026 15:37
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении