Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / Пурвциемс / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Pārdodam 2-istabu dzīvokli ērtā lokācijā. Nav stūra dzīvoklis. Ērti novietot auto. Apsaimnieko Daugavkrasts M256. Nesen izremontēta kāpņutelpa, pirms dažiem gadiem nomainīti stāvvadi.

Dzīvoklī ir iebūvētās mēbeles, jauna elektroinstalācija, PVC logi, jaunie radiatori, lamināts.

Iespējams atbrīvot mēneša laikā.

Pārdod īpašnieks. Starpniekus lūgums netaucēt.

Zvaniet, un vienosimies par dzīvokļa apskati

Город: Рига
Район: Пурвциемс
Улица: Стайцелес 1 k 3 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 49 м²
Этаж / этажей: 1/9
Серия: 602-я
Тип дома: Панельный
Удобства: Лоджия
Цена: 61 000 € (1 244.90 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 61 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 61 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 61 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 61 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 61 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 61 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 61 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 61 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 61 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 61 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 61 000 €, Фото
Телефон: (+371)29-16-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
Телефон: (+371)26-43-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рига

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 16.05.2026 20:46
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении