Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Вентспилс и р-он / Вентспилс / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Izīrē mājīgu un saulainu dzīvokli lieliskā vietā.
Tiek izīrēts gaišs, silts un ļoti mājīgs dzīvoklis ērtā un draudzīgā rajonā. Apkārtnē atrodas bērnu laukumi, veikali, sabiedriskais transports un pilsētas centrs ir viegli sasniedzams.

Dzīvoklis ir pilnībā aprīkots ar visu nepieciešamo ērtai dzīvošanai:
virtuves tehnika
veļasmašīna
ledusskapis
mēbeles
interneta pieslēguma iespēja

Dzīvoklis ir ļoti omulīgs ar klusiem un draudzīgiem kaimiņiem, sakoptu apkārtni un ērtu infrastruktūra ikdienas vajadzībām.

Pieejams ievākšanai no 1. jūnija.

Ja ir papildu jautājumi- droši zvaniet.

Город, район: Вентспилс и р-он
Город/волость: Вентспилс
Улица: Sarkanmuižas dambis 20 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 32 м²
Этаж / этажей: 5/5
Серия: Лит. пр.
Тип дома: Кирпичный
Цена: 220 €/мес. (6.88 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Вентспилс и р-он Вентспилс, цена 220 €/мес., Фото
Телефон: (+371)26-00-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Вентспилс и р-он

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 21.05.2026 15:06
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении