Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Вентспилс и р-он / Вентспилс / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Sūtiet īsziņu ar nepieciešamajiem datumiem un cilvēku skaitu.

Piedāvājam mājīgu vienistabas dzīvokli Jūsu atpūtai Ventspils centrā. Bezmaksas stāvvieta pie mājas. Dzīvoklī ir 4 guļamvietas, Jūsu ērtībai un komfortam ir viss nepieciešamais: televizors, bezvadu internets, trauki, plīts virsma, tējkanna, mikroviļņu krāsns, veļas mašīna, fēns, gludeklis, gultas veļa un dvieļi. Nav paredzēts ballītēm vai pasākumiem, pie ievākšanās jāparaksta vienošanās, smēķēt iekštelpās aizliegts.

Cena:
– 20 eiro naktī vienai personai;
- plus 5 eiro par katru nākamo personu.
Ilgtermiņa īrei iespējamas atlaides. Minimālais īres termiņš 3 naktis, uz īsāku periodu nav pieejams.

Cena spēkā līdz 15. jūnijam, no 15. jūnija līdz 31. augustam cena 40 eiro naktī vienai personai, plus 5 eiro par katru nākamo personu, minimālais īres termiņš 5 dienas.

Город, район: Вентспилс и р-он
Город/волость: Вентспилс
Улица: Lielais prospekts 26 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 30 м²
Этаж / этажей: 4/5
Серия: Хрущ.
Тип дома: Кирпичный
Удобства: Балкон, Парковочное место
Цена: 20 €/день (0.67 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Вентспилс и р-он Вентспилс, цена 20 €/день, Фото
Квартиры,  Вентспилс и р-он Вентспилс, цена 20 €/день, Фото
Квартиры,  Вентспилс и р-он Вентспилс, цена 20 €/день, Фото
Квартиры,  Вентспилс и р-он Вентспилс, цена 20 €/день, Фото
Квартиры,  Вентспилс и р-он Вентспилс, цена 20 €/день, Фото
Квартиры,  Вентспилс и р-он Вентспилс, цена 20 €/день, Фото
Квартиры,  Вентспилс и р-он Вентспилс, цена 20 €/день, Фото
Квартиры,  Вентспилс и р-он Вентспилс, цена 20 €/день, Фото
Квартиры,  Вентспилс и р-он Вентспилс, цена 20 €/день, Фото
Квартиры,  Вентспилс и р-он Вентспилс, цена 20 €/день, Фото
Квартиры,  Вентспилс и р-он Вентспилс, цена 20 €/день, Фото
Квартиры,  Вентспилс и р-он Вентспилс, цена 20 €/день, Фото
Квартиры,  Вентспилс и р-он Вентспилс, цена 20 €/день, Фото
Квартиры,  Вентспилс и р-он Вентспилс, цена 20 €/день, Фото
Квартиры,  Вентспилс и р-он Вентспилс, цена 20 €/день, Фото
Квартиры,  Вентспилс и р-он Вентспилс, цена 20 €/день, Фото
Телефон: (+371)23-22-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Вентспилс и р-он

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 28.04.2026 20:55
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении