Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
 

 Nekustamais īpašums / Lauku viensētas / Talsi un raj. / Laidzes pag. / Pārdod

 Aizvērt sludinājumu  
   Sludinājums  |  Foto  |  Karte  |  Pievienot Memo  |  Izdrukāt  |  Pārsūtīt
Steidzami saimnieks pārdod Talsu novada, Laidzes pagasta nekustamo īpašumu „Jaunleiši”, kas atrodas 5 km no Talsiem un 25 km no Upesgrīvas. Saimniecība sastāv no dzīvojamās mājas (bijusi vācu barona Firksa muižas sastāvdaļa), divām akmens mūra saimniecības ēkām (ar ūdensvadu, jaunu elektroinstalāciju), liela malkas šķūņa, liela pagraba, ūdens torņa un sakopta zemes gabala (kopējā zemes platība 2, 93 ha, t. sk, - augļudārzs 1, 5 ha, aramzeme, divi zivju dīķi (0, 2 ha) ar karpām, līņiem, karūsām, vēžiem). Pie saimniecības ēkas ir sašķiroti dažādu krāsu un lieluma akmeņi saimniecības turpmākai labiekārtošanai, kā arī grants.
Piebraukšana īpašumam pa „Talsi-Upesgrīva” ceļu, tālāk aptuveni 0.5 km pa piebraucamo ceļu, kas klāts ar labas kvalitātes grants segumu, kas arī ziemā tiek uzturēts kārtībā.
Dzīvojamā ēka, - mājas kopēja platība ir 273m2. Mājai ir labi laukakmens pamati, ārsienas veido 1m biezs māla ķieģelis, jumts ir šīfera seguma un tas ir labā stāvoklī.
Ir visas nepieciešamās komunikācijas - labas kvalitātes dzeramais ūdens, centrālā apkure, 2 sanitārie mezgli, virtuvē un citās palīgtelpās siltās grīdas, trīs fāžu elektrības pieslēgums.
Mājā ir plaša virtuve ar lauku plīti, 3 istabas, t. sk. viena viesistaba ar akmens kamīnu un skaistu koka grīdu, divas guļamistabas, labas kvalitātes podiņu krāsnis.
Mājā ir pirts-sauna, dušas telpa, skaista pirts atpūtas telpa, vanna, WC.
Ideāla vieta viesu nama ierīkošanai, kā arī zemnieku saimniecības veidošanai. Ļoti labi kaimiņi.

Kontakti: interesentiem tuvāka informācija pa e-pastu (fotogrāfijas) vai
mob. tālruni.

Pilsēta, rajons:Talsi un raj.
Pilsēta/pagasts:Laidzes pag.
Ciems:-
Stāvu skaits:2
Istabas:4
Platība:273
Zemes platība:2.93 ha.
Ērtības:Karstais ūdens, Centrālā apkure, Boileris, Krāsns apkure, Garāža, Pirts, Dīķis, Dārzs, Šķūnis, Kūts
Cena:49 800.51 € Foto:
Lauku viensētas,  Talsi un raj. Laidzes pag., cena 49 800.51 €, Foto Lauku viensētas,  Talsi un raj. Laidzes pag., cena 49 800.51 €, Foto Lauku viensētas,  Talsi un raj. Laidzes pag., cena 49 800.51 €, Foto Lauku viensētas,  Talsi un raj. Laidzes pag., cena 49 800.51 €, Foto Lauku viensētas,  Talsi un raj. Laidzes pag., cena 49 800.51 €, Foto
 
 
IzdrukātDatums: 02.06.2012 19:03
Pārsūtīt sludinājumuUnikālo apmeklējumu skaits:

Noteikumi  |  Saikne ar redaktoru  |  Reklāma  |  Sadarbība  |  RSS  |  Sludinājumi © ss sia 2000