Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Aizkraukle un raj. / Aizkraukle / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Izīrē no 01.06.2026 2 istabas dzīvoklis Aizkrauklē Spīdolas 12, 3 stāvs, bez remonta. Maksa 140 eiro + komunalie + depozīts 140. Vēlams bez berniem.

Сдается 2х комнатная квартира без ремонта, 3 этаж, 140 евро + коммунальные + 140 депозит. Желательно без детей.

Pilsēta, rajons: Aizkraukle un raj.
Pilsēta/pagasts: Aizkraukle
Iela: Spīdolas 12 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 43 m²
Stāvs: 3/5
Sērija: Hrušč.
Mājas tips: Ķieģeļu-paneļu
Cena: 140 €/mēn. (3.26 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Aizkraukle un raj. Aizkraukle, cena 140 €/mēn., Foto
Tālrunis: (+371)29-77-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Aizkraukle un raj.

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 23.05.2026 09:23
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu