Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Daugavpils un raj. / Daugavpils / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Продаётся 1 комнатная квартира. Не угловая, тёплая. Без ремонта. Долгов нет.

Pilsēta, rajons: Daugavpils un raj.
Pilsēta/pagasts: Daugavpils
Iela: Mālu iela 9 [Karte]
Istabas: 1
Platība: 33 m²
Stāvs: 2/5
Sērija: 103.
Mājas tips: Ķieģeļu-paneļu
Ērtības: Parkošanas vieta
Cena: 16 000 € (484.85 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Daugavpils un raj. Daugavpils, cena 16 000 €, Foto
Vieta:Daugavpils un raj.

Izdrukāt Datums: 02.04.2026 11:08
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1