Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Daugavpils un raj. / Daugavpils / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
С 1.06 сдается уютная меблированная 2-комнатная квартира.
Проходная планировка, есть балкон и лоджия. Санузел совмещён. Wi-Fi.
Отличное расположение рядом школа (Daugavpils Iespēju vidusskola), парк, общественный транспорт (трамвай и автобус). У дома есть парковка.
Условия:
Заключение договора аренды + 2 месяца аванс
Коммунальные платежи отдельно

Пишите в личные сообщения или звоните.

No 1.06 izīrē 2 istabu mēbelēts dzīvokli.
Caurstaigājams dzīvoklis ar balkonu un lodžiju. Apvienots sanitārais mezgls (tualete ar dušu). Wi-Fi.
Lieliska atrašanās vieta – blakus Daugavpils Iespēju vidusskola, parks, tramvaja un autobusa pieturas. Pieejama autostāvvieta.
Sīkākai informācijai – rakstiet vai zvaniet.
Nosacījumi:
Slēdzam īres līgumu + 2 mēnešu īres avanss

Rakstiet ziņojumu vai zvaniet.

Pilsēta, rajons: Daugavpils un raj.
Pilsēta/pagasts: Daugavpils
Iela: Miera iela 141 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 43 m²
Stāvs: 5/2
Sērija: Jaun.
Mājas tips: Paneļu - ķieģeļu
Ērtības: Balkons, Lodžija
Cena: 200 €/mēn. (4.65 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Daugavpils un raj. Daugavpils, cena 200 €/mēn., Foto
Vieta:Daugavpils un raj.

Izdrukāt Datums: 05.05.2026 11:06
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1