Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Daugavpils un raj. / Daugavpils / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Задаётся квартира в центре города в тихом месте. На длительный срок. Депозит 300€.

Pilsēta, rajons: Daugavpils un raj.
Pilsēta/pagasts: Daugavpils
Iela: Saules iela 66 [Karte]
Istabas: 1
Platība: 30 m²
Stāvs: 5/5
Sērija: Hrušč.
Mājas tips: Ķieģeļu-paneļu
Cena: 170 €/mēn. (5.67 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Daugavpils un raj. Daugavpils, cena 170 €/mēn., Foto
Vieta:Daugavpils un raj.

Izdrukāt Datums: 04.04.2026 11:32
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1