Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Daugavpils un raj. / Daugavpils / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Двухкомнатная квартира будет выставлена На продажу с 15 июня. В квартире произведен капитальный ремонт в соответствии с утвержденным проектом. Были заменены все коммуникации, расширена ванная комната, кухня объединена с гостиной, установлена гардеробная. Квартира расположена на высоком первом этаже, окна выходят во двор.

Šis divu istabu dzīvoklis tiks izlikts pārdošanā sākot ar 15. jūniju. Tajā ir veikta kapitāla renovācija saskaņā ar apstiprināto projektu. Ir nomainītas visas inženierkomunikācijas , paplašināta vannas istaba, virtuve ir apvienota ar dzīvojamo istabu un ir uzstādīta garderobes telpa. Dzīvoklis atrodas paaugstinātā pirmajā stāvā, logi vērsti uz pagalmu.

Pilsēta, rajons: Daugavpils un raj.
Pilsēta/pagasts: Daugavpils
Iela: Viestura 27 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 42 m²
Stāvs: 1/4
Sērija: Hrušč.
Mājas tips: Ķieģeļu
Ērtības: Parkošanas vieta
Cena: 42 000 € (1 000 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Daugavpils un raj. Daugavpils, cena 42 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)28-23-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Daugavpils un raj.

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 13.05.2026 16:14
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu