Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Daugavpils un raj. / Daugavpils / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Продается 1-комнатная студия после капитального ремонта. Произведена замена окон, батарей, всех коммуникаций. Выровнены стены и пол. Выполнена небольшая перепланировка.
Использовались качественные материалы, на полу паркетная доска.
Хорошее расположение дома.
На лестничной площадке две квартиры, тихие соседи.

Pilsēta, rajons: Daugavpils un raj.
Pilsēta/pagasts: Daugavpils
Iela: Stradnieku 35 [Karte]
Istabas: 1
Platība: 40 m²
Stāvs: 4/9
Sērija: Specpr.
Mājas tips: Ķieģeļu-paneļu
Ērtības: Lodžija, Parkošanas vieta
Cena: 39 800 € (995 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Daugavpils un raj. Daugavpils, cena 39 800 €, Foto
Tālrunis: (+371)29-13-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Daugavpils un raj.

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 21.04.2026 21:43
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu