Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Jelgava un raj. / Ozolnieku pag. / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Īpašniece pārdod ekskluzīvus, pilnībā mēbelētus apartamentus (mēbeļu cena tiek saskaņota atsevišķi) ar kopējo platību 137, 6 m² un atsevišķu zemesgrāmatu. Rets piedāvājums tiem, kas novērtē komfortu, privātumu un pilsētas infrastruktūras ērtības.
Plašā apartamentu platība ļauj viegli apvienot dzīvesvietu ar darba telpu, radot ideālu vidi dzīvei un darbībai.

Apartamenti ar individuālu autostāvvietu atrodas pašā Ozolnieku centrā.

-aptiekas un doktorāts

Līdz Jelgavas centram tikai 4 km, līdz Rīgai 40 km.

Apartamentos ietilpst:

-plaša viesistaba‑halle
-guļamistaba (pēc vēlēšanās iespējams sadalīt divās)
-atsevišķa studijas tipa guļamistaba ar virtuvi
-sanitārais mezgls ar dušas kabīni
Apkure gāzes (katls ēkā), daļēji radiatori, daļēji silto grīdu apkure; karstais ūdens boilers; pilsētas ūdens un kanalizācija. Papildu ēkas apsaimniekošanas izdevumu nav.

Interesentus lūdzu zvanīt uz norādīto tālruni. Uz SMS neatbildu. Lūdzu starpniekus netraucēt.

---

Хозяйка продаёт эксклюзивные, полностью меблированные апартаменты (цена за мебель оговаривается отдельно) 137, 6 м² с отдельной земельной книгой. Редкое предложение для тех, кто ценит комфорт, приватность и удобство городской инфраструктуры.
Квадратура апартаментов позволяет легко совместить ваше проживание с вашей работой, создавая идеальное пространство для жизни и деятельности.

Апартаменты с индивидуальной парковкой расположены в самом сердце Озолниеки.
-аптеки, докторат.
До центра Елгавы всего 4 км, до Риги 40 км.

Апартаменты включают:
-просторный зал‑холл
-спальню (при желании можно разделить на две)
-отдельную спальню-студию с кухней
-санузел с душевой кабиной.
Отопление газовое (котёл в здании), частично радиаторы, частично тёплые полы; горячая вода (бойлер); городские вода и канализация. Дополнительных расходов по обслуживанию здания нет.

Заинтересованных покупателей прошу звонить по указанному телефону. На SMS не отвечаю. Посредников прошу не беспокоить.

Pilsēta, rajons: Jelgava un raj.
Pilsēta/pagasts: Ozolnieku pag.
Ciems: Ozolnieki
Iela: Spartaka 21b [Karte]
Istabas: 4
Platība: 137 m²
Stāvs: 2/2
Sērija: Specpr.
Mājas tips: Paneļu - ķieģeļu
Ērtības: Parkošanas vieta
Cena: 110 000 € (802.92 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Jelgava un raj. Ozolnieku pag., cena 110 000 €, Foto
Vieta:Jelgava un raj.

Izdrukāt Datums: 22.04.2026 16:20
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1