Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Jūrmala / Bulduri / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
С 1 июня. На лето и осень.
Двухэтажный пентхаус с просторной гостиной с панорамными окнами и большой крытой террасой с видом на сосны.

Pilsēta: Jūrmala
Rajons: Bulduri
Iela: R. Pulka 3 [Karte]
Istabas: 5
Platība: 134 m²
Stāvs: 3/3
Sērija: Jaun.
Mājas tips: Mūra
Cena: 100 €/mēn. (0.75 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Jūrmala Bulduri, cena 100 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Bulduri, cena 100 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Bulduri, cena 100 €/mēn., Foto
Vieta:Jūrmala

Izdrukāt Datums: 31.03.2026 15:02
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1