Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Jūrmala / Dubulti / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Pārdod saulainu 2 istabu dzīvokli Dubultos – 500m no jūras
Piedāvājam iegādāties mājīgu un pārdomātu 2 istabu dzīvokli Jūrmalā, Dubultos. Īpašums atrodas izcilā lokācijā, apvienojot dabas tuvumu ar pilsētas komfortu.
Galvenie parametri:
Platība: 54 m²
Sērija: 103. sērija
Skats: Brīnišķīga panorāma uz upi “Lielupi”un Majoriem.
Saules puse: Dzīvoklis ir sauss un ļoti gaišs – rīta saule viesistabā, pēcpusdienas un vakara saule guļamistabā.
Aprīkojums un ērtības:
Tehniskais stāvoklis: Nomainīti ūdens un kanalizācijas stāvvadi, uzstādīti divkāršu pakešu logi un dubultas metāla ārdurvis.
Klimata kontrole: "Hisense" gaiss-gaiss siltumsūknis (kondicionieris), elektriskās siltās grīdas virtuvē un dušā, kā arī papildu "Tepleko" radiatori komfortam.
Īpašas ekstras: Dzīvoklī izbūvēta somu sauna. Iestiklots balkons ar jaunu jumta segumu, kas pašlaik kalpo kā ērts kabinets. Ir ka papild atsevišķa garderobes telpā.
Mēbeles: Tiek pārdots ar virtuves iekārtu un daļēju mēbelējumu.
Komunikācijas: TET optiskais internets, uzstādīta signalizācija.
Infrastruktūra un apkārtne:
Jūra un pludmale – tikai 500 m attālumā.
Gājēju iela Jomas iela – 1 km attālumā.
Tuvumā viss nepieciešamais: veikali, kafejnīcas, poliklīnika, aptiekas.
Pirmajā stāvā pieejama koplietošanas telpa velosipēdiem un ratiņiem (apsargāta ar signalizāciju).
Pie mājas vienmēr pieejama bezmaksas autostāvvieta.
Juridiskais statuss:
Dzīvoklis ir pilnībā nodots ekspluatācijā, visas pārbūves ir saskaņotas būvvaldē, ir jauna inventarizācijas lieta. Pārdod īpašniece.
Apskate:
Dzīvokli iespējams apskatīt darba dienās no 11:00 līdz 19:00, iepriekš vienojoties par laiku. Lūgums sazināties tikai nopietnas intereses gadījumā.
Pēdējais kosmētiskais remonts bij dzīvoklī 2021g.

Продаю 2х комнатную квартиру в Дубулты, всего 500 метров от моря и пляжа. 103 серия 54 квадратных метра. Квартира сухая, солнечная, утром солнце в гостиной и после обеда в спальне до вечера, квартира с прекрасным видом на реку Лиелупе и видом на Майори. Рядом вся инфраструктура магазины, кафе, рестораны, аптеки, поликлиника и до ул. Йомас всего 1км.

В квартире заменены оба стояка канализации и воды, установлены двойные стеклопакеты, квартира продается частично с мебелью, а так же с кухней . Квартира оборудована финской сауной. Установлена сигнализация. Установлен кондиционер (тепловой насос воздух-воздух Hisense). Электрический теплый пол в душевой, а так же на кухне. На балконе и в большой комнате установлены дополнительные электрические батареи Теплеко. Балкон застеклен и используется как кабинет. Заменена кровля балкона. На 1 этаже доступно помещение для калясок и велосипедов- так же под сигнализацией. Есть подвал но не используем его. Две железные входные двери. Оптический интернет ТЕТ. Квартира сдана в эксплуатацию со всеми изменениями в буввалде и имеет новую инвентаризацию. Проблем с парковкой нет, всегда доступны места для автомобиля.

Квартиру можно посмотреть в рабочие дни с 12:00-19:00 заранее договорившись о времени просмотра . Прошу писать и звонить потенциальных клиентов кто реально интересуется и хочет купить квартиру, а не просто посмотреть. Продает хозяина.
Последний косметический ремонт был в 2021г.

Pilsēta: Jūrmala
Rajons: Dubulti
Iela: Dubultu prospekts 10 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 54 m²
Stāvs: 5/5
Sērija: 103.
Mājas tips: Ķieģeļu-paneļu
Ērtības: Balkons, Pirts, Parkošanas vieta
Cena: 125 000 € (2 314.81 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Jūrmala Dubulti, cena 125 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dubulti, cena 125 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dubulti, cena 125 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dubulti, cena 125 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dubulti, cena 125 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dubulti, cena 125 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dubulti, cena 125 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dubulti, cena 125 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dubulti, cena 125 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dubulti, cena 125 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dubulti, cena 125 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dubulti, cena 125 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dubulti, cena 125 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dubulti, cena 125 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dubulti, cena 125 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dubulti, cena 125 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dubulti, cena 125 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dubulti, cena 125 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dubulti, cena 125 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dubulti, cena 125 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dubulti, cena 125 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dubulti, cena 125 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dubulti, cena 125 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dubulti, cena 125 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)29-47-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Jūrmala

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 16.05.2026 16:27
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu