Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Jūrmala / Dzintari / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Vasaras īrei ekskluzīvs dzīvoklis Jūrmalā, Dzintaros – kompleksā “Jūrmalas Vilnis”

Tiek piedāvāts elegants un pilnībā aprīkots dzīvoklis vasaras sezonai vienā no prestižākajām vietām Jūrmalā – Dzintaros, dzīvojamajā kompleksā “Jūrmalas Vilnis”.

Dzīvoklis sastāv no gaišas viesistabas, kas apvienota ar virtuves un ēdamzonu, vienas izolētas guļamistabas ar garderobes istabu, kā arī sanmezgla ar dušu un vannu. No viesistabas ir izeja uz plašu, saulainu terasi dienvidu pusē – ideāla vieta nesteidzīgai atpūtai vasaras vakaros.

Dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts un aprīkots ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku komfortablai dzīvošanai.

Īres cenā iekļauti:

komunālie maksājumi,
vieta pazemes autostāvvietā.

Kompleksa pirmajā stāvā iedzīvotājiem pieejama plaša halle ar elegantām atpūtas zonām.

Izcila atrašanās vieta – 1. līnija no jūras. Tikai dažu minūšu pastaigas attālumā atrodas koncertzāle Dzintaru koncertzāle un slavenā Jomas iela ar restorāniem, kafejnīcām un vasaras atmosfēru.

Ideāla izvēle mierpilnai un komfortablai vasarai pie jūras.

На летний сезон предлагается квартира в Юрмале, Дзинтари, в жилом комплексе “Jūrmalas Vilnis”

Предлагается стильная и полностью оборудованная квартира в одном из самых престижных районов Юрмалы Дзинтари, в жилом комплексе “Jūrmalas Vilnis”.

Планировка квартиры включает светлую гостиную, объединённую с кухней и обеденной зоной, одну изолированную спальню с гардеробной комнатой, а также санузел с душем и ванной. Из гостиной есть выход на просторную солнечную террасу, расположенную на южной стороне.

Квартира полностью меблирована и оснащена всей необходимой бытовой техникой для комфортного проживания.

В стоимость аренды включены:

коммунальные платежи,
место в подземном паркинге.

На первом этаже жилого комплекса расположено просторное лобби с зоной отдыха для жителей.

Превосходное расположение первая линия у моря. Всего в нескольких минутах ходьбы находятся концертный зал Dzintaru koncertzāle и знаменитая Jomas iela с ресторанами, кафе и атмосферой летней Юрмалы.

Идеальный вариант для комфортного отдыха и жизни у моря в летний сезон.

Pilsēta: Jūrmala
Rajons: Dzintari
Iela: Dzintaru prospekts 13/15 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 90 m²
Stāvs: 1/8/lifts
Sērija: Jaun.
Mājas tips: Ķieģeļu-paneļu
Ērtības: Terase, Parkošanas vieta
Cena: 5 000 €/mēn. (55.56 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Jūrmala Dzintari, cena 5 000 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dzintari, cena 5 000 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dzintari, cena 5 000 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dzintari, cena 5 000 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dzintari, cena 5 000 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dzintari, cena 5 000 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dzintari, cena 5 000 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dzintari, cena 5 000 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dzintari, cena 5 000 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dzintari, cena 5 000 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dzintari, cena 5 000 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dzintari, cena 5 000 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dzintari, cena 5 000 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dzintari, cena 5 000 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dzintari, cena 5 000 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dzintari, cena 5 000 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dzintari, cena 5 000 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dzintari, cena 5 000 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dzintari, cena 5 000 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dzintari, cena 5 000 €/mēn., Foto

Tālrunis: (+371)22-10-*** Edgars. Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Jūrmala
Uzņēmums:Win Property

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 14.05.2026 22:24
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu