Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Jūrmala / Dzintari / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Сдаю квартиру в центре города Юрмала в частном доме с отдельным входом.
Зал 25 кв. м. (2 спальных места), спальня 17 кв. м. (2-х спальная кровать), кухня и санузел по 10 кв. м. Все удобства, бытовая техника, (стиральная машина, холодильник, микровол-новка, пылесос, кухонная техника), встроен-ная кухня, ночные жалюзи на окнах, мебель, сантехника, кондиционер, Smart ТВ (75''), ин-тернет (WI-FI), автостоянка в закрытом дворе.
Тент с садовой мебелью и мангалом.
До моря и концертного зала 800 м. (15 минут пешком), до железнодорожной станции ДЗИН-ТАРИ 600 метров, до Риги на машине или элек-тричке 30 минут. Рядом лес и река с обустро-енным пляжем.
Минимальный срок аренды –одна неделя (7 дней).
Стоимость для 1-4х человек (2 взрослых и 2 ребенка) - 700 евро в неделю, две недели-1300 евро, три недели – 1800 евро, четыре недели-2200 евро. Финальная уборка-40 евро. В стоимость входят все коммунальные плате-жи, постельное белье и полотенца, автостоян-ка.
По необходимости - трансфер аэропорт или вокзал - Юрмала и обратно.

Izīrē dzīvokli Jūrmalā (Dzintari) privātmāja ar atsevišķu ieeju.
2 istabas (25 un 17 kv. m. ), virtuve, sanmezgls.
Visas ērtības, ieskaitot sadzives tehniku, nākts žalūzijas, gaisa kondicioneri.
Viedtelevizors (75’’), Wi-Fi, privāta autostavvieta pagalmā.
Telts ar dārza mēbelēm un grilu.
Līdz jūrai un koncertzalei 15 min; līdz Dzintaru dzelzceļstacijai – 12 min. Netālu atrodas mežs un upe ar labi aprīkotu pludmali.
Minimālais nomas periods ir viena nedēļa.
Cena 1-4 pers ir 700 Eur/ned, 1300 Eur/ 2 ned, 1800 Eur/3 ned, 2200 Eur/ mēnesis.
Finālā kopšana 40 Eur. Cenā iekļauti visas komunālas izmaksas.

Pilsēta: Jūrmala
Rajons: Dzintari
Iela: Varavīksnes 4 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 65 m²
Stāvs: 2/2
Sērija: Priv. m.
Mājas tips: Mūra
Ērtības: Balkons, Terase, Parkošanas vieta
Cena: 700 €/ned. (10.77 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Jūrmala Dzintari, cena 700 €/ned., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dzintari, cena 700 €/ned., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dzintari, cena 700 €/ned., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dzintari, cena 700 €/ned., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dzintari, cena 700 €/ned., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dzintari, cena 700 €/ned., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dzintari, cena 700 €/ned., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Dzintari, cena 700 €/ned., Foto
Tālrunis: (+371)29-22-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Jūrmala

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 17.05.2026 20:58
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu