Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Jūrmala / Kauguri / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Izīrē mājīgu vienistabas dzīvokli Kauguros vasara jūras tuvumā.

Gaišs, pilnībā gatavs dzīvošanai dzīvoklis pēc svaiga remonta. Viss nepieciešamais jau iekšā:
plaša istaba,
virtuve ar pilnu komplektāciju (ledusskapis, plīts),
kārtīga sanitārā telpa.
Idealā atrašanās vieta: līdz jūrai tikai 10 minūšu gājienā. Blakus veikali, kafejnīcas, sabiedriskais transports viss nepieciešamais ērtai dzīvei.
Māja un pagalms: sakopta kāpņu telpa ar koda slēdzi, pagalmā ir vieta automašīnai.
Komunālie maksājumi – zemi: elektrība, gāze un ūdens tiek maksāti pēc skaitītājiem.

Brīvs no 19.05.2026. Izīrē uz vasaru.
Cena: 500 €/mēn. + drošības nauda 500 €.
Apskate pēc vienošanās.

Cozy 1-bedroom apartment in Kauguri Summer by the sea.
Bright and fully ready-to-move-in apartment after fresh renovation. Everything you need is already there:
spacious room,
fully equipped kitchen (fridge, stove)
tidy bathroom.
Perfect location: just a 10-minute walk to the sea. Shops, cafés, public transport – all within walking distance.
Building & yard: well-maintained entrance with a keycode lock, parking space available in the yard.
Low utility bills: electricity, gas, and water are paid according to meters.

Available from 19.05.2026. Rented for the summer.
Price: €500/month + €500 deposit.
Viewing by appointment.

Сдам уютную однушку в Каугури лето у моря.
Светлая, полностью готовая к проживанию квартира после свежего ремонта. Всё необходимое уже внутри:
просторная комната,
кухня с полной комплектацией (холодильник, плита),
аккуратный санузел.
Расположение мечта: до моря всего 10 минут пешком. Рядом магазины, кафе, остановка всё, что нужно для комфортной жизни.
Дом и двор: ухоженный подъезд с кодовым замком, во дворе есть место для машины.
Коммуналка низкая: электричество, газ и вода оплачиваются по счётчикам.

Свободна с 19.05.2026. Сдаётся на лето.
Цена: 500 €/мес + залог 500 €.
Просмотр по договорённости.

Pilsēta: Jūrmala
Rajons: Kauguri
Iela: Skolas 69a [Karte]
Istabas: 1
Platība: 39 m²
Stāvs: 4/5
Sērija: M. ģim.
Mājas tips: Paneļu
Ērtības: Lodžija, Parkošanas vieta
Cena: 500 €/mēn. (12.82 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Jūrmala Kauguri, cena 500 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Kauguri, cena 500 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Kauguri, cena 500 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Kauguri, cena 500 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Kauguri, cena 500 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Kauguri, cena 500 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Kauguri, cena 500 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Kauguri, cena 500 €/mēn., Foto
Tālrunis: (+371)29-77-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Jūrmala

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 19.05.2026 16:38
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu