Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Jūrmala / Lielupe / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Владелец продает просторную и светлую квартиру, расположенный на берегу моря в престижном районе Лиелупе. Квартира находится на 6-м этаже. 3 комнаты, из которых 2 уютные спальни. Каждая спальня оборудована собственным санузлом и гардеробной, что обеспечивает максимальный комфорт и приватность. В квартире есть камин, кондиционер для комфортного проживания летом. Квартира полностью меблирована и оснащена всей необходимой бытовой техникой. Живая охрана в доме 24/7.Закрытый двор с современной детской площадкой. Идеальный вариант для тех, кто ценит комфорт, простор и жизнь у моря.
Īpašnieks pardod plašu un gaišu penthausu, kas atrodas jūras krastā prestižajā Lielupes rajonā. Dzīvoklis atrodas 6. stāvā. Tajā ir 3 istabas, no kurām 2 ir mājīgas guļamistabas. Katrā guļamistabā ir atsevišķa vannas istaba un garderobe, kas nodrošina maksimālu komfortu un privātumu. Dzīvoklī ir kamīns un gaisa gaisa kondicionētājs. Dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts un aprīkots ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku. Mājā ir apsardze 24/7. Slēgts pagalms ar modernu bērnu rotaļu laukumu. Ideāls variants tiem, kas novērtē komfortu, plašumu un dzīvi pie jūras.

Pilsēta: Jūrmala
Rajons: Lielupe
Iela: 29.Linija 1 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 133 m²
Stāvs: 6/6/lifts
Sērija: Jaun.
Mājas tips: Paneļu - ķieģeļu
Ērtības: Terase, Parkošanas vieta
Cena: 360 000 € (2 706.77 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 360 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 360 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 360 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 360 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 360 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 360 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 360 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 360 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)29-35-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
Tālrunis: (+371)29-20-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Jūrmala

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 23.05.2026 15:39
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu