Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Jūrmala / Lielupe / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Сдаю шикарную солнечную квартиру 5 минут от моря , рядом лес. Оплата 750 евро + коммунальные (около 100)

Pilsēta: Jūrmala
Rajons: Lielupe
Iela: Межа проспектс 62 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 60 m²
Stāvs: 2/4
Sērija: Čehu pr.
Mājas tips: Paneļu - ķieģeļu
Ērtības: Lodžija, Parkošanas vieta
Cena: 750 €/mēn. (12.50 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 750 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 750 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 750 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 750 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 750 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 750 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 750 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 750 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 750 €/mēn., Foto
Tālrunis: (+371)20-08-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Jūrmala

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 23.05.2026 21:05
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu