Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Krāslava un raj. / Krāslava / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Izīrē 1-istabu dzīvokli lieliskā rajonā.

Atrašanās vieta: Dzīvoklis atrodas ērtā rajonā ar attīstītu infrastruktūru.
Plaša un gaiša istaba
Dzīvoklis pilnībā mēbelēts,

Stāvvieta.

Iespējama tūlītēja ievākšanās. Priecāsimies par atbildīgiem īrniekiem.
Nomas termiņš ir viens gads, ar iespēju pagarināt.

Сдается 1-комнатная квартира в отличном районе.

Расположение: Квартира расположена в удобном районе с развитой инфраструктурой.

О квартире:
Просторная и светлая комната
Квартира полностью меблирована.

Заселение возможно сразу.

Pilsēta, rajons: Krāslava un raj.
Pilsēta/pagasts: Krāslava
Iela: Aronsona 10 [Karte]
Istabas: 1
Platība: 30 m²
Stāvs: 1/5
Sērija: Hrušč.
Mājas tips: Ķieģeļu
Cena: 160 €/mēn. (5.33 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Krāslava un raj. Krāslava, cena 160 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Krāslava un raj. Krāslava, cena 160 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Krāslava un raj. Krāslava, cena 160 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Krāslava un raj. Krāslava, cena 160 €/mēn., Foto
Tālrunis: (+371)29-89-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Krāslava un raj.

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 15.05.2026 12:53
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu