Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Liepāja un raj. / Liepāja / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
2-istabu dzīvoklis Tosmares rajonā Viršu ielā 8, Liepājā.
Vidus dzīvoklis, izolētas istabas, 49 kvm, 3. stāvs, balkons, vannas istaba – tualete atsevišķi, visas ērtības, boilers, silts un saulains, māju apsaimnieko firma “LNA”, pagalmā automašīnu stāvvieta.
Dzīvoklim ir vajadzīgs kapitālais remonts.

2-комнатная квартира в районе Тосмаре, улица Виршу 8, Лиепая.
Средняя квартира, отдельные комнаты, 49 кв. м. , 3. этаж, балкон, ванная - туалет отдельно, все удобства, бойлер, теплая и солнечная, дом находится в управлении компании "ЛНА", парковочное место во дворе.
Квартира требует капитального ремонта.

2-room apartment in Tosmare district at Viršu Street 8, Liepāja.
Middle apartment, isolated rooms, 49 sq m, 3rd floor, balcony, bathroom - toilet separat, all amenities, boiler, warm and sunny, the house is managed by the company “LNA”, parking in the yard.
The apartment needs major repairs.

Pilsēta, rajons: Liepāja un raj.
Pilsēta/pagasts: Liepāja
Iela: Viršu 8 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 49 m²
Stāvs: 3/5
Sērija: 104.
Mājas tips: Paneļu
Ērtības: Balkons, Parkošanas vieta
Cena: 18 500 € (377.55 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 18 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 18 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 18 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 18 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 18 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 18 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 18 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 18 500 €, Foto
Tālrunis: (+371)26-78-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
WWW:apskatīties
PDF:atvērt
Vieta:Liepāja un raj.
Uzņēmums:SIA "Amberland Real Estate"

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 14.05.2026 17:49
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu