Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Liepāja un raj. / Liepāja / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Pārdošanā plašs 2 istabu dzīvoklis renovētā ēkā Laumas rajonā. Lielākā daļa no ēkas renovācijas kredīta jau atmaksāta. Dzīvoklis ir remontēts, ļoti silts, ar salīdzinoši zemiem komunālo rēķinu maksājumiem. Logi vērsti gan uz pagalma, gan ielas pusi, nodrošinot dabisko apgaismojumu visas dienas garumā. Dzīvoklim ir regulējama apkure, ir ratu un riteņu novietnes telpa. Pie mājas pieejama autostāvvieta.

Kopējā dzīvojamā platība: 56 m², stāvs: 5/5

Dzīvoklis atrodas mierīgā un patīkamā apkārtnē. Tuvumā sabiedriskā transporta pieturas, veikali, jūra. Līdz pilsētas centram var nokļūt dažu minūšu laikā.

Lai uzzinātu vairāk vai vienotos par apskati, sazinieties zvanot vai rakstot – SMS, WhatsApp vai e-pastā. Ar prieku sniegsim papildu informāciju.
Продаётся просторная 2-комнатная квартира в реновированном доме в районе Лаума. Большая часть кредита за реновацию дома уже выплачена. Квартира отремонтирована, очень тёплая, с относительно низкими коммунальными платежами.

Окна выходят как во двор, так и на улицу, обеспечивая естественное освещение в течение всего дня. В квартире регулируемое отопление. В доме предусмотрено помещение для хранения колясок и велосипедов. Возле дома доступна парковка.

Общая жилая площадь: 56 м²
Этаж: 5/5

Квартира расположена в спокойном и приятном районе. Рядом находятся остановки общественного транспорта, магазины и море. До центра города можно добраться всего за несколько минут.

Чтобы узнать больше или договориться о просмотре, звоните или пишите SMS, WhatsApp или e-mail. С радостью предоставим дополнительную информацию.
A spacious 2-room apartment for sale in a renovated building in the Lauma district of Liepāja. Most of the building’s renovation loan has already been paid. The apartment is renovated, very warm, and has relatively low utility costs. The windows face both the courtyard and the street, providing natural light throughout the day. The apartment has adjustable heating, as well as a storage area for prams and bicycles. Parking is available near the building.

Total living area: 56 m², floor: 5/5

The apartment is located in a quiet and pleasant neighbourhood. Nearby are public transport stops, shops, and the sea. The city centre can be reached within a few minutes.

To learn more or to arrange a viewing, please get in touch by calling or writing – SMS, WhatsApp, or email. We will be happy to provide additional information.

Pilsēta, rajons: Liepāja un raj.
Pilsēta/pagasts: Liepāja
Iela: Celmu 3
Istabas: 2
Platība: 56 m²
Stāvs: 5/5
Sērija: Renov.
Mājas tips: Ķieģeļu
Cena: 47 000 € (839.29 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 47 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)20-02-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Liepāja un raj.
Uzņēmums:SIA AVER Kurzeme

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 11.05.2026 20:29
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu