Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīgas rajons / Olaine / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
3 istabu dzīvoklis – unikāls specprojekts

Dzīvoklis tika apvienots no diviem vienistabas dzīvokļiem 2011. gadā, kā rezultātā izveidots plašs un nestandarta plānojums ar pavisam cita līmeņa komforta un plašuma sajūtu. Šāds plānojums ir unikāls un vairāk nav sastopams.

Lodžijas tika apvienotas ar istabu un virtuvi, pateicoties kam dzīvoklis kļuva daudz gaišāks, plašāks un vizuāli interesantāks nekā standarta projekti.

Plānojums:
- 3 atsevišķas istabas
- vannas istaba
- liela virtuve itāļu stilā
- garderobe
- 2 iebūvētie skapji
- 2 lodžijas
- papildus kopējais koridors ar atslēgu uz 3 dzīvokļiem
- 2 noliktavas telpas un 2 pagrabi

Ideāls variants ģimenei vai tiem, kas meklē neparastu un plašu dzīvokli.

Par visiem jautājumiem zvanīt vai rakstīt WhatsApp. Pašlaik neatrodos Latvijā

3 комнатная квартира, дизайнерский спецпроект

Квартира объединена из двух однокомнатных в 2011 году, за счёт чего получилась просторная и нестандартная планировка с ощущением совершенно другого уровня комфорта и пространства. Такой планировки больше нет. Были объединены лоджии с комнатой и кухней, благодаря чему квартира стала светлее, больше и визуально намного интереснее обычных проектов

Планировка:
- 3 отдельные комнаты
- Ванная комната
- Большая кухня в итальянском стиле
- Гардеробная
- 2 встроенных шкафа
- 2 лоджии
- Дополнительный общий коридор с ключом при входе на 3 квартиры
- 2 кладовки и 2 подвала

Идеальный вариант для семьи и для тех, кто ищет необычную и просторную квартиру

По всем вопросам, звоните или пишите на ватсап. Нахожусь не в Латвии

Pilsēta, rajons: Rīgas rajons
Pilsēta/pagasts: Olaine
Iela: Zemgales 49 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 87 m²
Stāvs: 4/9/lifts
Sērija: Specpr.
Mājas tips: Paneļu
Ērtības: Balkons, Lodžija, Parkošanas vieta
Cena: 130 500 € (1 500 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīgas rajons Olaine, cena 130 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīgas rajons Olaine, cena 130 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīgas rajons Olaine, cena 130 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīgas rajons Olaine, cena 130 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīgas rajons Olaine, cena 130 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīgas rajons Olaine, cena 130 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīgas rajons Olaine, cena 130 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīgas rajons Olaine, cena 130 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīgas rajons Olaine, cena 130 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīgas rajons Olaine, cena 130 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīgas rajons Olaine, cena 130 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīgas rajons Olaine, cena 130 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīgas rajons Olaine, cena 130 500 €, Foto
Tālrunis: (+371)29-93-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīgas rajons

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 20.05.2026 08:45
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu