Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīgas rajons / Olaine / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Gaišs, saulains dzīvoklis. Māja pēc renovācijas: siltināts pamats, remontēta kāpņu telpa, siltināta fasāde, visas lodžijas māja stiklotas, jauns jumta segums. Zemi komunālie maksājumi. Stikla paketes, jauni regulējami radiatori, skaitītāji apkurei, kā arī mājā nomainīti visi stāvvadi, stiklota lodžija. Ērtas dzīvokļa plānojums: dzīvoklī ietilpīgs koridors, liela virtuve, divas tualetes, viesistaba un divas atsevišķas istabas. Labi kaimiņi. Slēgta kāpņu telpa, veikts remonts. Lieliska infrastruktūra, blakus mājai skola, bērnudārzs, veikals Maxima, sporta centrs, peldbaseins, pastaigu parks, kā arī autobusu pietura pretī mājai. Bez parādiem un saistībām.

Светлая, солнечная квартира. Дом после реновации: утеплен фундамент, ремонт в подъезде, утеплен фасад, застеклены все лоджии, новая крыша. Не высокие коммунальные платежи.
Стеклопакеты, новые регулируемые радиаторы, счетчики на отопление, также заменены в доме все стояки, застекленная лоджия.
Удобная планировка квартиры: квартире вместительный коридор, большая кухня, два туалета, зал и две раздельные комнаты. Хорошие соседи.
Закрытый подъезд, сделан ремонт.
Отличная инфраструктура, рядом с домом школа, детский садик, магазин Maxima, спортивный центр, бассейн, парк для прогулок, а также автобусная остановка напротив дома.
Без долгов и отягощении.

Pilsēta, rajons: Rīgas rajons
Pilsēta/pagasts: Olaine
Iela: Parka 1 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 63 m²
Stāvs: 5/9/lifts
Sērija: 602.
Mājas tips: Paneļu
Ērtības: Lodžija
Cena: 80 000 € (1 269.84 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīgas rajons Olaine, cena 80 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīgas rajons Olaine, cena 80 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīgas rajons Olaine, cena 80 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīgas rajons Olaine, cena 80 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīgas rajons Olaine, cena 80 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīgas rajons Olaine, cena 80 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīgas rajons Olaine, cena 80 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīgas rajons Olaine, cena 80 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīgas rajons Olaine, cena 80 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīgas rajons Olaine, cena 80 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīgas rajons Olaine, cena 80 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīgas rajons Olaine, cena 80 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)26-94-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīgas rajons

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 23.05.2026 10:22
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu