Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīgas rajons / Ropažu nov. / Silakrogs / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Pārdod 3 istabu mēbelētu dzīvokli ar autostāvvietu 1 automašīnai jaunajā projektā.
Zeme īpašumā. Māja nodota ekspluatācijā 2022. gadā.
Plānojums: viesistaba apvienota ar virtuves zonu, 2 guļamistabas, koridors, vannas istaba apvienota ar WC.
Dzīvoklī individuālie ūdens un apkures skaitītāji. Maksājumi pēc patēriņa.
Komunālie maksājumi: ziemā ap 110 €/mēn. , vasarā ap 50 €/mēn.
Blakus veikals, bērnudārzs, sabiedriskais transports, mežs.
5 min. gājienā ezers Silezers.
20 min. gājienā sporta kompleksa 333 ezers.
Iebūvēta virtuve, sadzīves tehnika, mēbeles.
Viss jauns, iegādāts februārī.

Продается 3-комнатная меблированная квартира с парковочным местом для 1 автомашины в новостройке.
Земля в собственности. Дом построен в 2022 году.
Планировка: гостиная совмещена с кухонной зоной, 2 спальни, коридор, ванная с туалетом.
В квартире счетчики воды и отопления. Оплата по потреблению.
Коммунальные платежи: зимой около 110 €/мес. , летом около 50 €/мес.
Рядом магазин, детский сад, транспорт, лес.
В 5 минутах ходьбы озеро Силэзерс.
В 20 минутах ходьбы озеро комплекса 333.
Встроенная кухня, бытовая техника, мебель.
Все новое, куплено в феврале.

For sale 3-room furnished apartment with parking space for 1 car in a new project.
Land ownership included. Building commissioned in 2022.
Layout: living room combined with kitchen area, 2 bedrooms, corridor, bathroom with toilet.
Individual water and heating meters. Payments according to consumption.
Utility costs: around 110 €/month in winter, around 50 €/month in summer.
Nearby grocery store, kindergarten, public transport and forest.
Lake Silezers is 5 minutes away on foot.
Lake of sports complex 333 is 20 minutes away on foot.
Built-in kitchen, household appliances and furniture included.
Everything is new, purchased in February.

Pilsēta, rajons: Rīgas rajons
Pilsēta/pagasts: Ropažu nov.
Ciems: Silakrogs
Iela: Ausmas1 1 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 55 m²
Stāvs: 1/3
Sērija: Jaun.
Mājas tips: Mūra
Ērtības: Parkošanas vieta
Cena: 105 000 € (1 909.09 €/m²)

Foto:
Rīgas rajons,  Ropažu nov. Silakrogs, cena 105 000 €, Foto
Rīgas rajons,  Ropažu nov. Silakrogs, cena 105 000 €, Foto
Rīgas rajons,  Ropažu nov. Silakrogs, cena 105 000 €, Foto
Rīgas rajons,  Ropažu nov. Silakrogs, cena 105 000 €, Foto
Rīgas rajons,  Ropažu nov. Silakrogs, cena 105 000 €, Foto
Rīgas rajons,  Ropažu nov. Silakrogs, cena 105 000 €, Foto
Rīgas rajons,  Ropažu nov. Silakrogs, cena 105 000 €, Foto
Rīgas rajons,  Ropažu nov. Silakrogs, cena 105 000 €, Foto
Rīgas rajons,  Ropažu nov. Silakrogs, cena 105 000 €, Foto
Rīgas rajons,  Ropažu nov. Silakrogs, cena 105 000 €, Foto
Rīgas rajons,  Ropažu nov. Silakrogs, cena 105 000 €, Foto
Rīgas rajons,  Ropažu nov. Silakrogs, cena 105 000 €, Foto
Rīgas rajons,  Ropažu nov. Silakrogs, cena 105 000 €, Foto
Rīgas rajons,  Ropažu nov. Silakrogs, cena 105 000 €, Foto
Rīgas rajons,  Ropažu nov. Silakrogs, cena 105 000 €, Foto
Rīgas rajons,  Ropažu nov. Silakrogs, cena 105 000 €, Foto
Rīgas rajons,  Ropažu nov. Silakrogs, cena 105 000 €, Foto
Rīgas rajons,  Ropažu nov. Silakrogs, cena 105 000 €, Foto
Rīgas rajons,  Ropažu nov. Silakrogs, cena 105 000 €, Foto
Rīgas rajons,  Ropažu nov. Silakrogs, cena 105 000 €, Foto
Rīgas rajons,  Ropažu nov. Silakrogs, cena 105 000 €, Foto
Rīgas rajons,  Ropažu nov. Silakrogs, cena 105 000 €, Foto
Rīgas rajons,  Ropažu nov. Silakrogs, cena 105 000 €, Foto
Rīgas rajons,  Ropažu nov. Silakrogs, cena 105 000 €, Foto
Rīgas rajons,  Ropažu nov. Silakrogs, cena 105 000 €, Foto
Rīgas rajons,  Ropažu nov. Silakrogs, cena 105 000 €, Foto