Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīgas rajons / Stopiņu nov. / Ulbroka / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Сдаётся 2-комнатная квартира (103-я серия), на длительный срок. Рядом есть продуктовый магазаин Top, Elvi, Pepko, A-apteka, Hesburger, дом культуры Ulbroka Pērle, Так же в 10 минутах спокойной ходьбы озеро, где можно плавать, загорать и просто наслаждаться природой. Сразу возле дома лес. В 2 минутной шаговой доступности остановка общественного транспорта. Стоимость аренды 300 евро + коммунальные платежи. При заключении договора оплата за первый и последний месяц. Квартира сдаётся спокойным и аккуратным людям, без животных. По всем вопросам смело пишите или звоните по телефону

Tiek izīrēts 2 istabu dzīvoklis (103. sērija), ilgtermiņā. Dzīvoklī ir viss nepieciešamais dzīvošanai: veļasmašīna, aprīkota virtuve, izvelkamais dīvāns, skapis Jūsu mantām, sekcija, krēsli, galdi. Blakus atrodas pārtikas veikals Top, Pepco, A aptieka, Hesburger, kultūras nams “Ulbrokas Pērle”, pāri ceļam veikals Elvi. Tāpat 10 minūšu mierīgas pastaigas attālumā ir ezers, kur var peldēties, sauļoties un vienkārši baudīt dabu. Tieši pie mājas ir mežs, kur var pastaigāties un baudīt klusumu un putnu dziesmas. Pastaigas attālumā atrodas skaistumkopšanas salons un poliklīnika. 2 minūšu gājiena attālumā ir sabiedriskā transporta pietura. Īres maksa – 300 EUR + komunālie maksājumi.
Slēdzot līgumu, jāmaksā par pirmo un pēdējo mēnesi. Dzīvoklis tiek izīrēts mierīgiem un kārtīgiem cilvēkiem, bez mājdzīvniekiem. Par visiem jautājumiem droši rakstiet vai zvaniet pa tālruni.

Pilsēta, rajons: Rīgas rajons
Pilsēta/pagasts: Stopiņu nov.
Ciems: Ulbroka
Iela: Instituta 13 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 54 m²
Stāvs: 5/5
Sērija: 103.
Mājas tips: Ķieģeļu-paneļu
Ērtības: Lodžija
Cena: 300 €/mēn. (5.56 €/m²)
Foto:
Rīgas rajons,  Stopiņu nov. Ulbroka, cena 300 €/mēn., Foto
Rīgas rajons,  Stopiņu nov. Ulbroka, cena 300 €/mēn., Foto
Rīgas rajons,  Stopiņu nov. Ulbroka, cena 300 €/mēn., Foto
Rīgas rajons,  Stopiņu nov. Ulbroka, cena 300 €/mēn., Foto
Rīgas rajons,  Stopiņu nov. Ulbroka, cena 300 €/mēn., Foto
Rīgas rajons,  Stopiņu nov. Ulbroka, cena 300 €/mēn., Foto
Rīgas rajons,  Stopiņu nov. Ulbroka, cena 300 €/mēn., Foto
Rīgas rajons,  Stopiņu nov. Ulbroka, cena 300 €/mēn., Foto
Rīgas rajons,  Stopiņu nov. Ulbroka, cena 300 €/mēn., Foto
Rīgas rajons,  Stopiņu nov. Ulbroka, cena 300 €/mēn., Foto
Rīgas rajons,  Stopiņu nov. Ulbroka, cena 300 €/mēn., Foto
Rīgas rajons,  Stopiņu nov. Ulbroka, cena 300 €/mēn., Foto
Rīgas rajons,  Stopiņu nov. Ulbroka, cena 300 €/mēn., Foto
Rīgas rajons,  Stopiņu nov. Ulbroka, cena 300 €/mēn., Foto
Tālrunis: (+371)29-25-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīgas rajons

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 22.05.2026 11:12
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu